КРЕМЕНЧУК протидіє торгівлі людьми!


Запрошуємо на круглий стіл
«Проблеми і наслідки нелегальної міграції. Надання допомоги потерпілим від торгівлі людьми»

Мета :
 розширення співпраці органів влади, служби зайнятості, правоохоронних органів, освіти, громадських організацій, ЗМІ в напрямку запобігання зовнішньої трудовій міграції та протидії торгівлі людьми.
 обговорення пропозицій до проекту регіональної програми протидії нелегальної міграції і торгівлі людьми на період до 2010 року.

Україна являється джерелом міграційних потоків та їх перехрестям. Ми – ворота до Європи. Через нашу країну проходять шляхи з Китаю, Афганістану, Чечні, країни Близького Сходу та ін. Мігранти України – це і мільйони наших співвітчизників, котрі працюють закордоном; і емігранти, котрі вирішили жити в Україні; і ті, хто гостить у нас по дорозі до Європи. У глобальному світі міграційні потоки не зупинити. Українці їдуть до Польщі чи Португалії, поляки та португальці - до Німеччини або Великобританії. Британці, у свою чергу, їдуть до Сполучених Штатів. У Сполучених Штатах вважається престижною робота у Європі або Австралії.

Однім з факторів, який впливає на міграцію населення –демографічний: старіння і зменшення чисельності населення. За прогнозними розрахунками до 2050 р. населення країн Європи скоротиться: Італії - на 22%, Естонії-на 52%, Латвії-на 44%. Франції, Німеччині, Італії та Великобританії для збереження чисельності населення на рівні 1995 р. необхідно кожного року приймати до 677 тис. іммігрантів, а для збереження чисельності робочої сили — до 1,1 млн. мігрантів. Євросоюз відкриває свій ринок праці для висококваліфікованої робочої сили з країн, що не входять до ЄС. В Євросоюзі вводиться так звана "Блакитна картка ", яка дає можливість її власнику працювати на всій території ЄС. Україна приєднується до світових норм захисту прав людей, у т.ч. і в міграційних законах. Які прогнози в економіці України від майбутнього відтоку робітників в інші країні? Як захистити наших трудових мігрантів від шахраїв і торгівців людьми? Як допомогти потерпілим від торгівлі людьми?

Запрошуємо на круглий стіл представників різних відділів і служб, лідерів НУО, які безпосередньо стикаються з цими проблемами. Ми сподіваємось знайти спільне рішення проблем, не порушуючи права людей на пошук кращої долі.

Дата проведення круглого столу: 03.10.08., початок реєстрації: о 13.00., початок роботи о 13.30.

Місто проведення: м.Кременчук, малий зал № 2 міськвиконкому, площа Перемоги, 2
Bookmark and Share