КИЇВ: конференція європейських міністрів, відповідальних за питання молоді


ДО КИЄВА ПРИЇДУТЬ МІНІСТРИ МОЛОДІ З 49 КРАЇН ЄВРОПИ

3 жовтня у прес-центрі Укрінформу відбудеться прес-конференція Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка присвячена проведенню в Україні 8-ї конференції європейських міністрів, відповідальних за питання молоді.

10-11 жовтня 2008 року Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та Рада Європи зберуть у Києві міністрів з питань молоді з 49 країн Європи. Раду Європи представлятиме заступник Генерального секретаря пані Мод де Бур-Букіккіо.

Планується, що під час конференції, яка проводиться раз на 3 роки, буде схвалено, так звану, Київську декларацію, яка міститиме плани розвитку молодіжної політики Ради Європи на період до 2020 року.

Напередодні Конференції Міністрів, 8-9 жовтня, пройде Молодіжний захід, організований Українським молодіжним форумом спільно з Європейським молодіжним форумом (спілка молодіжного руху країн Європи).

Докладніше про програму проведення обох заходів європейського масштабу та можливість участі\\акредитації ви зможете під час прес-конференції Юрія Павленка 3 жовтня.Учасники прес-конференції: Міністр Юрій Павленко та керівник Державного центру міжнародного молодіжного співробітництва Євгенія Петрівська.

Початок прес-конференції о 16:00 за адресою: Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8\\16.

Акредитуватись ви можете за телефоном:
+38 098 007 03 02 (Антон).


Bookmark and Share