УКРАЇНА: семінар-тренінги „За збереження родини”


Запрошення до участі в семінарах-тренінгах "За збереження родини"

Народно-демократична ліга молоді запрошує молоді родини відвідати семінар-тренінги „За збереження родини”. Прийом заявок відкрито до 10 жовтня 2008 р.
Народно-демократична ліга молоді запрошує молоді родини відвідати семінар-тренінги „За збереження родини”.

Для того щоб сім’я змогла прийняти участь у заході, треба заповнити анкету і до 10 жовтня 2008 р. надіслати на адресу zzr2008@ukr.net. Відібраних учасників про місце, дати та час проведення семінару буде повідомлено особисто.

Метою проекту є зміцнення інституту сім'ї шляхом формування у молодих родин успішних моделей сімейного життя та міжособистісних відносин, що ґрунтуються на діалозі, взаєморозумінні та повазі один до одного шляхом проведення навчальних семінарів, наданні сприяння в спілкуванні та взаємній підтримці у формі клубів сімейного спілкування.

НДЛМ уже вчетверте реалізовує дану програму. Учасники відмічають, що ці семінари допомагають віднайти причини сварок, які виникають у подружньому житті, зрозуміти один одного - і тому такі семінари треба проводити частіше і для більшої кількості сімейних пар.

Захід цього року планується провести у 6 регіонах України: Львівська область, Волинь, Полтавська область, Запоріжжя, Крим і Кіровоградська область. Після цього заплановане проведення Конгресу молодих родин.

Семінари-тренінги „За збереження родини” відбудуться за таким графіком:


Місто Дата проведення
Луцьк 25-26 жовтня
Львів 1-2 листопада
Полтава 1-2 листопада
Запоріжжя 15-16 листопада
Сімферополь 22-23 листопада
Кіровоград 29-30 листопада

Наразі також збираються матеріали до інформаційно-методичної збірки „За збереження родини. Проект у дії.” Твори, розповіді про реальне сімейне життя, поради молодим сім'ям, фото на сімейну тематику тощо приймаються на електронну адресу zzr2008@ukr.net. При написані матеріалу, будь ласка, зазначте Ваше ім'я та прізвище автора, контактний телефон і е-мейл.

Якщо Ви хочете прийняти участь у реалізації цього проекту чи маєте цікаві пропозиції, сміливо пишіть на е-мейл zzr2008@ukr.net.

Звантажити анкету [ZIP/MS DOC, 23 kB]
http://www.ndlm.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=428&Ite...

Юлія КРАЄВА,
координатор проекту „За збереження родини”
Тел.: (044) 522 8298 — центральний офіс НДЛМ,
Моб.: (097) 648 3494, (093) 752 8045

Bookmark and Share