КИЇВ: концерт на Співочому полі Печерського ландшафтного парку


Міжнародний автопробіг «СНІД-СТОП!» вже в Україні!

4 жовтня у Києві зупиняться учасники міжнародного автопробігу «СНІД-СТОП!». Перша зупинка автопробігу в Україні відбулась 29 вересня у Донецьку.
Автопробіг (5 вересня – 5 жовтня 2008 року) – це круглі столи за участі представників органів влади та громадськості; прес-конференції та інформаційні кампанії; лекції для молоді та людей, які живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВ); благодійні концерти зірок естради та поширення просвітницьких матеріалів.
У 16 містах-учасниках автопробігу організоване добровільне безкоштовне тестування на ВІЛ/СНІД.
Прес-конференція організаторів акції та учасників концерту відбудеться 4 жовтня о 14.00 в Колонній залі Київської міської державної адміністрації.
Концерт розпочнеться о 17.00 04 жовтня на Співочому полі Печерського ландшафтного парку.
В концерті візьмуть участь: Юлія Чичеріна, Оксамита, Влад Топалов, Євген Феклістов та гурт «Кінець Фільму», гурт «День Радіо» та ін. Ведучий – Олексій Лисенков («Сам собі режисер»).

***
Мета автопробігу «СНІД-СТОП!»:
• привернути увагу якомога більшої кількості людей до проблеми ВІЛ/СНІДу,
• сприяти формуванню у молоді установки на здоровий спосіб життя,
• посилити толерантне ставлення до ВІЛ-позитивних людей.

Окрім того, важливим завданням автопробігу є донесення інформації про необхідність регулярного тестування на ВІЛ, безкоштовний доступ до АРВ-терапії, послуги регіональних СНІД- центрів.
Історія автопробігу: У 2007 році 15 містами Росії від Владивостока до Москви пройшов Всеросійський автопробіг «СПИД-СТОП!», присвячений боротьбі зі СНІДом. Ця акція мала широкий резонанс: Всеросійський автопробіг «СПИД-СТОП! Владивосток-Москва» за підсумками 2006-2007 року був включений до розділу IV «Найкраща практика» Національної доповіді РФ на Генеральній Асамблеї ООН про хід виконання Декларації про прихильність справі боротьби з ВІЛ/СНІДом. З 9 по 11 червня 2008 року в будівлі ООН в рамках Зустрічі на вищому рівні з проблем ВІЛ-СНІДу відбулася окрема фотовиставка, присвячена російському автопробігу « СПИД-СТОП!».

У 2008 році Автопробіг «СНІД-СТОП!» набув міжнародного статусу. Він охопив нові регіони, матиме зупинки у 16 містах від Нового Уренгоя до Сочі, від Північного Льодовитого океану до Чорного моря. Автопробіг матиме зупинки у найбільших містах України, Білорусії, Молдови.

Міста-учасники міжнародного автопробігу «СНІД-СТОП!» - 2008: Новий Уренгой, Сургут, Ніжнєвартовськ, Ханти-Мансійськ, Тобольськ, Тюмень, Ішим, Уфа, Саратов, Волгоград, Ростов, Сочі, Донецьк, Кишинів, Київ, Мінськ.


За більш докладною інформацією звертайтеся, будь ласка, до відділу зв’язків з громадськістю та організації подій ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»:
8 (044) 467-75-67, 8 067 406 49 00, ел. адреса: pr@network.org.ua.Bookmark and Share