"Львів відкритий для Європейської волонтерської служби"


"Львів відкритий для Європейської волонтерської служби"

Запрошуємо громадські організації, соціальні центри, навчальні заклади Львова, які приймають, або планують приймати волонтерів з Європейського Союзу в рамках програми Європейської волонтерської служби долучитися до творення брошури «Львів відкритий для Європейської волонтерської служби». Дана публікація включатиме в себе опис проектів та завдань для іноземних волонтерів в організаціях Львова. Брошура англійською мовою у друкованому та електронному варіанті буде поширюватися серед організацій в ЄС, які працюють в рамках програми Європейського волонтаріату. Публікація буде промоційною як для нашого міста, так і для організацій, має за мету популяризацію Львова як міста відкритого для волонтерів з-за кордону.
Видання готує молодіжна громадська організація „Академія Української Молоді” за підтримки Львівської міської ради в рамках реалізації соціо-культурного проекту «Львів - місто відкрите для Європейської волонтерської служби». В разі доотримання вимог оформлення матеріалів, кожній організації буде надана одна сторінка, розташування інформації – безкоштовне.
Для розміщення опису вашої організації та проекту ЄВС в брошурі потрібно надіслати матеріали англійською мовою (короткий опис організації, мотивація приймати волонтерів, пропозиції завдань для волонтерів з-за кордону в організації) до 25 жовтня 2008 р. на електронну пошту evslviv@gmail.com .


П.С. МГО «Академія Української Молоді» є висилаючою та приймаючою організацією EVS, членом мережі інформаційно-консультативних представництв програми «Молодь в дії» ЄС, Ресурсного Центру SALTO EECA в Україні.


Bookmark and Share