ІІІ Міжнародний молодіжний форум "Студенти без кордонів"


Студенти без кордонів
Завдання форуму:
об`єднати студентську молодь країн Європи;
написання спільних міжнародних проектів соціального, наукового, освітнього, екологічного та культурного напрямків;
ознайомлення з освітніми системами країн - учасниць;
обговорення актуальних проблем молоді та пошук можливих шляхів їх вирішення;
культурний обмін;
пошук ефективних шляхів подальшого співробітництва між країнами-учасницями.
Дата і місце проведення: ІІІ Міжнародний молодіжний форум "Студенти без кордонів" пройде з 14 по 16 листопадів 2008 року (3 дні) на території бази відпочинку "Сонячна галявина" (м. Суми, Україна).
Робочі мови форуму: українська, російська, англійська.
Тематика секцій:
студентські та молодіжні ЗМІ;
проблеми екології та захисту навколишнього середовища;
проблеми гендерної рівності;
Європа для молоді;
Робота в секціях проходитиме в формі тренінгових занять. В рамках секційних засідань відбудеться обговорення основних проблем молоді країн-учасниць( згідно з темою секцій); обмін досвідом в сферах, пов`язаних з тематикою секцій; пошук моделей співробітництва між країнами-учасницями. Результатом роботи в секційних засіданнях буде розробка програм спільної діяльності, презентація яких відбудеться в третій день (16.11.2008) роботи форуму.
Для роботи в секції учасникам необхідно підготувати коротке есе з викладенням власного бачення тієї частини проблем молоді своєї країни, яка пов`язана з тематикою секцій. Оргкомітет форуму залишає за собою право розподіляти учасників за комітетами.
Вимоги до учасників форуму: студенти ВНЗ, лідери молодіжних об`єднань та організацій. Вік учасників має бути не менший 18 років.
Всі фінансові витрати, пов`язані з проживанням, харчуванням і орг питаннями покриваються за рахунок організаторів. Учасники оплачують тільки проїзд до місця проведення форуму (м. Суми) та назад.
Для участі в форумі необхідно написати есе та заповнити анкету учасника, в якій треба вказати обраний напрям роботи (секцій), поштову та e-mail адресу, контактий телефон. Заповнену анкету необхідно надіслати до 28 жовтня 2008 року на електронну адресу організаційного комітету або поштою.
Контакти
Олещук Марія
Студентська республіка
_mashko_@mail.ru
+38 (066)4798703
Поштова адреса: 40000 Україна
м. Суми вул. СКД
б. 25А оф. 17
з поміткою “Студенти без кордонів”Bookmark and Share