КИЇВ: семінар «Як розпізнати і подолати п’ять дисфункцій команди»


Шановні колеги!

Форум молодих лідерів України запрошує всіх взяти участь в інтерактивному тренінговому семінарі «Як розпізнати і подолати п’ять дисфункцій команди», що проводить партнер ФМЛУ Global Leadership, Inc. (США). Семінар проходитиме 19-20 жовтня в м. Києві.

Натхненням для семінару став світовий бестселер Патріка Ленсіоні “П’ять пороків команди”. Програма семінару побудована на практичних аспектах командної роботи з обговоренням реальних ситуацій, використанням ділових ігор і тестів. Кожний учасник матиме нагоду отримати консультацію професійного експерта.

Основні теми, що розглядатимуться на семінарі:
• Ключові цінності лідера
• Брак довіри
• Побоювання конфліктів
• Дефіцит відданості
• Уникання підзвітності
• Неуважність до результатів

Розклад тренінгового семінару, оплата та інформація про команду інструкторів представлені у додатку.

Семінар тривалістю у два дні пройде у форматі інтерактивного навчання й роботи в малих групах, що допоможе вам розвинути професійні й особисті якості. На симпозіумі викладатимуть лідери найуспішніших компаній США, розкриваючи актуальні теми зі сфери свого досвіду.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету і надіслати її до 17 години 15 жовтня ц.р. на е-пошту: milana.suleyman@fmlu.org.

Тренінг від Global Leadership надасть Вам імпульс до нових звершень, озброїть необхідними знаннями, вміннями та навичками для ефективного керівництва і допоможе ефективно працювати для реалізації поставленої мети.

За додатковою інформацією звертайтеся до Мілани Сулейман, координатора напряму «Освіта та професійний розвиток ФМЛУ», Тренінгового центру ФМЛУ за тел: +380 44 230 97 60 або e-mail: milana.suleyman@fmlu.org.

З повагою
Команда ФМЛУ
Bookmark and Share