УКРАЇНА: «Завтра.UA»


1 жовтня стартує конкурсний добір Програми «Завтра.UA». Стипендію збільшено до 942 грн. на місяць.

З 1-го жовтня 2008 року стартує третій конкурсний добір учасників програми підтримки талановитої молоді Фонду Віктора Пінчука - Стипендіальної програми «Завтра.UA» у сезоні 2008/09. Для переможців Конкурсу-2008 Фонд встановив новий розмір стипендії - 942 грн. на місяць протягом року, з урахуванням податку з доходів фізичних осіб (15%). Після сплати податків згідно з Законодавтством України стипендіати Програми отримуватимуть 800 грн. на місяц.

Зараз програма охоплює всі регіони України, а кількість вищих навчальних закладів - партнерів вже перевищує 50. 2006 року партнерами Програми були 11 ВНЗ, і за результатами конкурсу стипендіатом став 201 студент; 2007 року Програма охоплювала вже 32 ВНЗ, стипендіатами стали 316 студентів.

Участь у конкурсі можуть брати студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го ступеню акредитації. Студентам надається можливість подавати документи до участі як через повноважних представників по контактам з Програмою у своїх навчальних закладах, так і самостійно в on-line режимі. Прийом документів та on-line реєстрація на сайті програми www.zavtra.in.ua проводяться з 1 по 31 жовтня 2008 року.

Валерій Вакарюк, віце-президент Фонду Віктора Пінчука, розповів про новий рік діяльності програми: «Цього року ми плануємо вийти практично на повну проектну потужність Програми, в тому числі за кількістю ВНЗ-партнерів та регіональним охопленням учасників конкурсу. Також за результатами розгляду цілого ряду факторів, в тому числі, - збільшення державних стипендій та прожиткового мінімуму, було прийнято рішення про збільшення стипендії в 2009-2010 навчальному році практично вдвічі. При цьому, слід зазначити, що виплата стипендій є лише однією з складових програми підтримки талановитої молоді, і стипендіати також отримують інші можливості для особистісного та професійного розвитку».Bookmark and Share