КИЇВ: «АнтитілА» зіграють у Sky Hall


У неділю, 19 жовтня гурт «АнтитілА» зіграє півгодинну програму спеціально для столичних прихильників. Крім «Антитіл» у концерті візьмуть участь і інші гурти продюсерського центру “CATAPULT Music” - "Пара Нормальних" та "Chicos de la fiesta".

Останнім часом «АнтитілА» досить часто виступали на відкритих площадках. Протягом літа музиканти взяли участь у 4-х фестивалях («Фортеця» (Білгород-Дністровский), «Фестиваль Меду» (Київ), «Міжнародний Фестиваль Феєрверків» (Ялта), Всеукраїнський молодіжний фестиваль «Перлини сезону» (Запоріжжя) і у великому концерті в Києві на Майдані Незалежності 24 серпня, а у вересні - у Всеукраїнському турі «Запуль Зірку в Ліверпуль!» в підтримку відбіркового етапу MTV EMA-2008 (Europe Music Awards).

І ось, нарешті, всі бажаючі можуть послухати живий концерт «Антитіл» в більш інтимній атмосфері. Хіти "Я не забуду першу ніч", "Маямі" і "Давай поговорим" гарантовано!

До зустрічі 19 жовтня в "Sky Hall" («Дивосвіт», Метро «Оболонь», вул. Маршала Малиновського, 24/10, 4 етаж). Початок о 18.30.

Bookmark and Share