УКРАЇНА: Інтернет-трансляція обговорення виконання передвиборчих зобов’язань політичних сил


23-25 жовтня відбудеться Інтернет-трансляція діалогу молоді з представниками політичних сил, що мають представництво у Верховній Раді України. Журналісти та усі бажаючі зможуть стати свідками обговорення молодіжної політики політичних сил у контексті моніторингу та виконання передвиборчих зобов’язань. Інтернет-трансляція відбудеться на Вільному молодіжному порталі ( http://fri.net.ua ) в онлайн-режимі.

Обговорення буде проходити під час всеукраїнського збору членів національного та регіональних комітетів громадянської кампанії «МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!», який відбуватиметься 23-25 жовтня у Туристичному комплексі «Пролісок» (Київ, проспект Перемоги, 139) за сприянням Фонду Фрідріха Еберта. На заході будуть присутні уповноважені представники від Партії регіонів, Блоку Юлії Тимошенко, Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона», Блоку Володимира Литвина, Комуністичної партії України та припартійних молодіжних організацій.

«МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!» - всеукраїнська громадянська кампанія, метою якої є моніторинг та контроль за реалізацією передвиборчих обіцянок, даних політичними силами під час виборів до Верховного Ради України. До складу «МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ» входять 10 позапартійних всеукраїнських молодіжних організацій та 2 об’єднання органів студентського самоврядування.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном +380681217741


-------------------
ПРОГРАМА ЗУСТРІЧЕЙ:


І-й день, четвер, 23 жовтня

14:00-15:30 Зустріч молоді з представниками Партії регіонів

16:00 -17:30 Зустріч молоді з представниками Блоку Юлії ТимошенкоІІ-й день, п’ятниця, 24 жовтня

9:00-10:45 Зустріч молоді з представниками Блоку «Наша Україна - Народна Самооборона»

11:10 -13:00 Зустріч молоді з представниками Комуністичної партії України

14:00-15:30 Зустріч молоді з представниками Блоку Володимира ЛитвинаІІІ-й день, субота, 25 жовтня

9:00-13:00 Зустріч молоді з представниками припартійних молодіжних організацій
-------------------

Bookmark and Share