ЛЬВІВ: участь у дводенному семінарі для приймаючих організацій в рамках програми Європейської волонтерської служби


Львів – місто відкрите
для Європейської волонтерської служби
Семінар для приймаючих організацій Львова
7-8 листопада 2008 р, м. Львів

МГО «Академія Української Молоді» запрошує громадські організації, соціальні, молодіжні, культурно-мистецькі центри, навчальні заклади взяти участь у дводенному семінарі для приймаючих організацій в рамках програми Європейської волонтерської служби. Семінар проводитиметься 7 - 8 листопада 2008 р. за підтримки Львівської міської ради в рамках соціо-культурного проекту „Львів – місто відкрите для Європейської волонтерської служби”.
Під час семінару учасники матимуть можливість ознайомитися з пріоритетами, прикладами проектів Європейської Волонтерської Служби, навчаться опрацьовувати завдання для волонтерів, дізнаються про права та обов’язки волонтера, приймаючої та висилаючої організацій, а також зможуть познайомитися з волонтерами ЄВС, які зараз перебувають у Львові. Особливо запрошуються ті організації, які ще не мають досвіду в реалізації проектів ЄВС, але мають бажання у майбутньому приймати волонтерів з ЄС у своїй організації.
„Вважаємо, що Львів – як місто відкрите для світу, мав би стати також містом відкритим для Європейського волонтаріату. Але для успішного реалізації цієї ідеї потрібною є підготовка організацій Львова до прийняття волонтерів з-за кордону. Реалізація проекту є актуальною також з огляду на приготування до проведення Євро 2012 у Львові” – говорить Олена Яремко, інформаційний представник програми „Молодь в дії” ЄС в Україні, голова МГО „Академія Української Молоді”
Європейська волонтерська служба – це програма Європейського Союзу, яка створює можливість для молодих людей реалізувати волонтаріат терміном від 2 до 12 місяців. Волонтери приїзджають до іншої країни для того, аби пізнавати культуру, ділитися досвідом, допомагати приймаючій організації та місцевій громаді. Волонтери можуть реалізовувати проекти в таких сферах: праця з дітьми та молоддю, робота з людьми з особливими потребами, культура, Європейська інтеграція, екологія і т.п.. Для приймаючих організацій це є новий досвід, нове партнерство, можливість розвивати та вдосконалювати свою діяльність. Зараз у Львові перебуває до 20 волонтерів з ЄС (більшість яких з Польщі), які реалізовують проекти в різних громадських організаціях: проводять європейські та мовні клуби, працюють з неповносправними, допомагають втілювати в життя соціальні, культурно-мистецькі програми.
Кількість учасників семінару-обмежена.
Заповнені анкети-зголошення потрібно
надіслати до 1 листопада на ел.пошту: evslviv@gmail.com

АНКЕТА:
Bookmark and Share