Запрошуємо на прес–конференцію та презентацію проекту «Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей»


Дата проведення: 28 жовтня 2008 р.

Місце проведення: конференц-зал громадської організації «Світло Надії», м. Полтава, вул. Артема, 28-а.

Час проведення: з 14:00 до 15:00.

Під час проведення прес-конференції планується презентація масштабного проекту «Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей», який Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій починає реалізовувати з жовтня 2008 року у Полтавській та Черкаській областях.

Метою проекту «Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей» є підтримка громадської активності на локальному рівні та стимулювання залучення до роботи в локальних (районних) громадських організаціях молодих людей в Полтавській та Черкаській областях.

Досвідом активізації молоді в невеликих містах та селах поділяться представники успішних громадських організацій з районів Полтавської області. Плани діяльності за проектом представлять партнери з Пирятинського та Лубенського районів, які долучаються до реалізації проекту.

Програмою прес-конференції передбачено презентацію проекту, відповіді на запитання журналістів, каву-паузу.
Контактна особа:
Світлана ПИЩИТА,
Керівник проекту, голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
тел. роб. (0536) 74-35-00, моб. 8 -066-250-97-92, e-mail: kmkmo@rambler.ru
www.ngonetwork.org.ua

Програма «Розвиток громадської ініціативи серед молоді Полтавської та Черкаської областей» проводиться за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (США)


Bookmark and Share