УКРАЇНА-СВІТ: «Центральноєвропейське молодіжне співробітництво»


Шановне панство!

Щиро запрошуємо вас до участі у Міжнародній молодіжній конференції «Центральноєвропейське молодіжне співробітництво», яка відбудеться 29 жовтня – 2 листопада 2008 року.

Захід організований Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Українська Студентська Спілка» спільно з Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту та Головним управлінням у справах сім’ї та молоді Київської міської державної адміністрації.

Конференція проходитиме у рамках Центральноєвропейського молодіжного співробітництва (CEYC), яке розпочалося з підписання спільної декларації в Будапешті, Угорщина 14 липня 2008 року.
Центральноєвропейське молодіжне співробітництво (CEYC) сьогодні є міцною платформою для лобіювання інтересів Центральноєвропейського регіону і є відкритою спільнотою готовою до конструктивних дій. CEYC має на меті посилити регіональне співробітництво між правоцентристськими молодіжними організаціями та знайти спільні точки дотику для вираження узгоджених цілей членів CEYC.
Більше інформації про CEYC на: http://www.ceyc.info/ (англійською мовою).

У конференції візьмуть участь представники влади всеукраїнського та регіонального рівнів, експерти, молодіжні лідери Європи та України, студенти тощо.

Для участі у конференції ви можете зареєструватись заповнивши реєстраційну форму (додається) та відіславши її на e-mail: tatkasun@ukr.net
Контактні телефони:
+38 067 500 73 86, +38 067 44 66 0 77


З повагою,
Голова ВМГО «Українська Студентська Спілка»
Станіслав Куценко

ПРОГРАМА І РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА (архів):
Bookmark and Share