"Київстар" у проекті підтримки молоді з фізичними вадами


Державні, недержавні та комерційні структури об’єднали зусилля задля допомоги молоді з вадами здоров’я, яка проживає в сільській місцевості. 25 травня 2005 року газета «Аргументи і Факти» ініціювала засідання круглого столу з теми «Труднощі проживання молоді з вадами в сільській місцевості». Цей крок був обумовлений численними листами, що прийшли останнім часом на адресу редакції від представників цієї соціально незахищеної групи населення.
Засідання круглого столу проводилося в рамках спільного проекту Міністерства у справах молоді та спорту, дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ та провідного національного оператора мобільного зв’язку компанії «Київстар». Партнером проекту виступив Інститут Соціальної політики.
В редакції разом зібралися компетентні спеціалісти, що займаються цією проблемою: Тетяна Безулік, голова департаменту молоді Міністерства у справах молоді та спорту. Діяльність міністерства в напрямку допомоги молоді з вадами в сільській місцевості. Реалізація проектів в цьому році; Джеремі Хартлі, голова українського представництва ЮНІСЕФ. Діяльність ЮНІСЕФ в напрямку допомоги молоді з вадами в сільській місцевості, підготовка спеціалістів для роботи в 5-му секторі; Андрій Шевцов, директор Інституту Соціальної політики. Технічно-педагогічна корекція дітей з вадами здоров’я засобами комп’ютерної техніки; Руслан Скиба, начальник відділу внутрішніх комунікацій та зв’язків з громадськістю, соціальна відповідальність провідного національного оператора мобільного зв’язку компанії «Київстар» перед найбільш незахищеними верствами населення.
Учасники вирішили в рамках спільного проекту, покликаного забезпечити соціальний захист дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями, пропонували створити сприятливі соціально-економічні, медичні, організаційні і правові умови для реалізації цими вразливими верствами населення своїх прав на освіту, професійну орієнтацію та добровільну посильну працю.
Цьогоріч, за активної підтримки проекту меценатом – компанією «Київстар», у сільській місцевості буде створено 15 консультаційних центрів для дітей з особливими потребами з метою навчання молоді з фізичними вадами основам комп’ютерної грамотності, надання профорієнтаційних послуг та послуг з працевлаштування, задоволення потреби у спілкуванні тощо.
Серед реалізованих благодійних проектів "Київстар" у 2004 році: “Марафон в ім`я життя” – акція підтримки людей, хворих на СНІД; “Разом переможемо” – широкомасштабна соціальна програма допомоги дітям-інвалідам та дітям-сиротам; “Домашній Новий рік” – новорічний благодійний проект для дитячих інтернатів; Всеукраїнська програма підтримки інвалідів; Проект підтримки Київського зоопарку – співробітництво, у рамках якого “Київстар” щорічно перераховує по 200 000 грн. на потреби столичного зоологічного саду.

"Київстар"

Bookmark and Share