ЛЬВІВ: акція з нагоди 90-річчя Листопадового чину


Львів побачить квест пластунів

1 листопада Пласт проведе акцію з нагоди 90-річчя Листопадового чину. Заходи мають на меті нагадати героїчні сторінки історії та вшанувати пам'ять борців за незалежність.

Розпочнуться урочистості перед міською радою підняттям прапора на Ратуші, а також пластовим відкриттям. Опісля пластуни вишикуються, утворивши написи «1918» та «ЗУНР 90». І одразу ж після цього пластові команди візьмуть участь у тереновій грі «Воля або смерть!». Для успішного проходження гри учасники повинні добре знати історію, вміти швидко орієнтуватися, використовувати творчу уяву та швидко бігати, оскільки переможе та команда, яка відповість на всі питання та виявиться спритнішою.

О 18.00 відбудеться формуванням живого ланцюга з лампадками, що простягнеться по вулиці Листопадового чину, оскільки саме на цьому відрізку відбувались найбільш запеклі бої у 1918 році. Після цього учасники візьмуть участь у смолоскипному вимарші до меморіалу УГА, що на Личаківському кладовищі. Там завершаться урочистості, присвячені Листопадовому чину.

Загалом передбачається більше ніж 200 учасників. Також варто зазначити, що акцію на вшанування Листопадового чину пластуни проводять з 1991 року.

Коротка програма заходу:

7:00 - 8:00 – урочисте відкриття Листопадового чину з підняттям прапора на Ратуші, формування написів «1918», «ЗУНР 90».
8:00 - 12:00 – теренова гра «Воля або Смерть!»
18:00 - 19:00 – формування живого ланцюга по вул. Листопадового Чину.
19:00 - 20:00 – смолоскипний похід до Личаківського кладовища, закриття та церемоніали.

Автор : Ярина Вдовичин
Bookmark and Share