ЗАЯВА Рівненської обласної організації НСНУ


Першого вересня на Майдані Незалежності в центрі Рівного відбулося Студентське віче, метою якого було привітати та надихнути студентську молодь на нові звершення. Рівненська обласна організація Політичної партії "Народний Союз Наша Україна" звернулася в облдержадміністрацію з офіційним листом про надання можливості виступити перед студентами. Чільники НСНУ прагнули привітати та побажати молоді наснаги на шляху до отримання знань і побудові нової, незалежної української держави. Не отримавши на свій офіційний лист відповіді, враховуючи, що лист міг не потрапити до організаторів заходу, керівництво осередку "Народного Союзу Наша Україна" вийшло на Майдан і особисто звернулося до голови ОДА щодо надання можливості короткого виступу, враховуючи те, що партія "Народний Союз Наша Україна" має значну кількість прихильників, в тому числі серед студентської молоді.


Голова ОДА Червоній одноосібно безпідставно відмовив у наданні слова голові виконкому обласної організації НСНУ А. Жуковському, при цьому знехтувавши принципами демократії, свободи слова та єднання, проголошеними Президентом України, Почесним головою партії "Народний Союз Наша Україна" Віктором Ющенком.


Виконком Рівненської обласної організації Політичної партії "Народний Союз Наша Україна" висловлює глибоке занепокоєння черговим проявом авторитаризму, непрозорості та недемократичності керівництва Рівненської облдержадміністрації на чолі з В. Червонієм, яке своєю поведінкою дискредитує нову владу в цілому.

Bookmark and Share