КИЇВ: засідання Громадської колегії з питань молодіжної політики при Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту


Відбудеться засідання Громадської колегії з питань молодіжної політики

4 листопада 2008 року в м. Київ відбудеться засідання Громадської колегії з питань молодіжної політики при Міністерстві України у справах сім’ї, молоді та спорту.

На засіданні планується розглянути наступні питання:

1. Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку проведення конкурсу проектів, програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім′ї” від 25.07.2002 р. № 1062 (Директор департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді К.В. Захаренко).

2. Про надання фінансової підтримки всеукраїнським молодіжним та дитячим громадським організаціям у 2008 році, та подання фінансових звітів за підсумками реалізації програм (Директор департаменту економіки та фінансів Р.А. Мироненко).

3. Про подання інформації для висвітлення програм, що реалізуються всеукраїнськими молодіжними та дитячими громадськими організаціями, на сайті Державного інформаційно-ресурсного центру www.molodist.org.ua (Директор державного інформаційно-ресурсного центру Д.А. Мкртчян).

4. Різне.Департамент сприяння соціальному становленню та розвитку молоді запрошує по одному представнику від всеукраїнських молодіжних та дитячих громадських організацій взяти участь у вищезазначеному заході.Засідання колегії відбудеться за адресою вул. Еспланадна, 42, 2-й поверх (актова зала). Початок о 16:00Bookmark and Share