УКРАЇНА: КОНКУРС РОБІТ «ШЛЯХ ДО МАЙБУТНЬОГО!»


ВСЕУКРАЇНСЬКА МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
«МОЛОДІЖНИЙ СОЮЗ НАША УКРАЇНА»
ЗА ПІДТРИМКИ МІНІСТЕРСТВА У СПРАВАХ СІМЇ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОГОЛОШУЄ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС РОБІТ «ШЛЯХ ДО МАЙБУТНЬОГО!»
Конкурс проводиться серед молоді віком від 16 до 21 року.

Теми робот Конкурсу:

1. Молодіжна політика. Шлях до майбутнього.
2. Економіка. Шлях до майбутнього.
3. Європейська інтеграція. Шлях до майбутнього.
4. Місцеве самоврядування. Шлях до майбутнього.
5. Екологія. Шлях до майбутнього.
6. Наука та освіта. Шлях до майбутнього.
7. Культура та духовність. Шлях до майбутнього.
8. Охорона здоров'я. Шлях до майбутнього.
9. Енергозбереження. Шлях до майбутнього.
10. Свобода слова та інформаційна політика. Шлях до майбутнього

Визначальними критеріями оцінки роботи є її актуальність, новизна, самостійний характер зроблених висновків, оригінальність, обґрунтованість, реальність пропозицій щодо розв’язання проблеми в сучасних умовах України.
Підсумки конкурсу будуть оголошені на Всеукраїнському форумі “Молодий парламентар”, що відбудеться в грудні цього року у сесійній залі Верховної Ради України (м. Київ).

Вимоги до конкурсної роботи:
1. Обсяг – до 10 сторінок формату А4 (шрифт Times New Roman, 14 розмір, інтервал між рядками – 1,5) у печатному та електронному вигляді.
2. Робота повинна бути написана українською мовою (за попереднім узгодженням з організаторами робота може бути подана російською мовою).
Останній термін подання робіт – 23 листопада 2008 року.
Роботи на конкурс та коротку інформацію про автора надсилати на адресу: 61057, м. Харків, вул. Гоголя 11-а, 3 пов., оф. Молодіжного Союзу Наша Україна, з приміткою «На конкурс «Шлях до майбутнього!».
Бажано продублювати роботу (у форматі rtf) ел. поштою: youth-capital@meta.ua

По додаткову інформацію звертайтеся на сайт Молодіжного Союзу Наша Україна www.msnu.org або за контактами обласного координатора Конкурсу: 61057, м. Харків, вул. Гоголя 11-а, 3 пов., оф. ХОО ВМГО „Молодіжний Союз Наша Україна”, 8-050-330-48-99, 706-13-59 також при виникненні додаткових питань по Конкурсу треба звертатися до офісу ВМГО «МСНУ»: 04070, м. Київ, вул. Спаська, 37, тел. (044) 206-60-79, 8-050-100-24-69 (Святослав Бабіля).

Шановні друзі!

Оголошуючи цей конкурс, Молодіжний Союз Наша Україна мав на меті:
• створення передумов для реалізації інтелектуального потенціалу молоді;
• пошук молоді, яка може стати кадровим резервом для підрозділів Міністерства та обласних адміністрацій України;
• пошук обдарованої молоді, її підтримка та надання їй шансу самореалізації через участь у Конкурсі;
• підвищення рівня знань молоді;
• сприяння розвитку творчої ініціативи у молодого покоління;
• створення дієвого механізму долучення молодих людей до формування в Україні вільного демократичного громадянського суспільства;
• створення можливості, шляхом проведення Конкурсу, внесення пропозицій молоді до органів державної влади та місцевого самоврядування.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний Союз Наша Україна» має намір залучити до участі в конкурсі молодь з усіх областей України, хоча ми чудово розуміємо, що технічні чи організаційні можливості, скажімо, школярів невеличкого районного центру і студентів Київського національного університету є різними. І тому теми робіт сформулювано таким чином, щоб в них ми змогли побачити природний розум та інтелект, а не той чи інший набір банальних загальновідомих істин. Ми не приймаємо іспит, відповідно, нас цікавить не сума знань, а цікавить їхня якість. Тому під час оцінювання робіт у першу чергу будемо звертати увагу на оригінальність та економічний прагматизм запропонованих рішень.
У склад конкурсної комісії включені експерти ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», фахівці Міністерств, народні депутати України, науковці, підприємці. Такий персональний склад комісії, як і те, що кожна робота буде мати індивідуальний шифр і жоден експерт не буде знати, чию роботу він перевіряє, дає змогу стверджувати, що оцінювання робіт відбуватиметься об’єктивно і неупереджено.
Найбільш цікаві з наукових праць (і не обов’язково тільки роботи-переможці) будуть надруковані в спеціальній збірці ВМГО «МСНУ» «Молодіжний парламент». Переможців та найбільш активних учасників (450 осіб) ми запросимо для участі в роботі Всеукраїнського Форуму “Молодіжний парламент”, де впродовж двох днів вони зможуть працювати в комітетах Верховної ради в залежності від тем наукових робіт, а також візьмуть участь в урочистому засіданні «Молодіжного парламенту» в сесійній залі Верховної ради України.

Успіхів Вам!

БЛАНК ЗАЯВКИ:
Bookmark and Share