КИЇВ-УКРАЇНА: ІІІ фестиваль незалежної студентської преси


Фестиваль незалежної студентської преси 2008

14-15 листопада у Києві відбудеться довгоочікуваний Третій Фестиваль незалежної студентської преси. Організаторами заходу традиційно виступає CІМ та СРК (Спілка ініціативної молоді та Студентська рада Києва).

Фестиваль студентської преси – це чудова змога для молодих журналістів проявити та зарекомендувати себе, розвинути професійні навички, цікаво і з користю провести час. Учасники матимуть змогу взяти участь у тематичних тренінгах та семінарах, побувати на презентації студентських видань, поспілкуватися з колегами-однодумцями та зустрітися із відомими українськими журналістами. Так, почесними гостями минулорічних фестивалів були: журналісти Вахтанг Кіпіані, Віталій Портніков та Андрій Смірнов, телеведучі Єгор Соболєв, Андрій Куликов та Іванна Коберник. А учать приймали представники понад 30 студентських видань.

Події фестивалю відбуватимуться в Українському домі (більша частина) та в офісах провідних медіа-компаній України.

Цього року нас підтримують:
Міністерство освіти та науки України;
товариство „Знання”;
всеукраїнська мережа молодіжних видань „А5”.
Наш головний лідер-партнер: інший молодіжний журнал Рупор.

Запрошуємо до участі редакторів студентських газет або тих, хто тільки планує створити власне пресове видання. Учасники відбираються за анкетами. Також нагадуємо, що реєстрація триває до 10 листопада. Проїзд та проживання учасників не оплачується, але, якщо Ви студент, ми направимо до Вашого ВНЗ лист від МОНУ що дозволить оформити відрядження, яке покриє Ваші витрати.


Контактні особи:
Саша Дзюба, 80667314680, oleksandr.dzyuba@gmail.com
Сашко Корнієнко, 80679693860, pinadva@gmail.com


Bookmark and Share