КИЇВ: «Участь жінок у політичному житті та жіноче лідерство в Україні»


Круглий стіл «Участь жінок у політичному житті та жіноче лідерство в Україні»

6 листопада Програма Розвитку ООН в Україні за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту проводять круглий стіл на тему «Участь жінок у політичному житті та жіноче лідерство в Україні».

Учасницями обговорення стануть жінки, які відіграють значну роль у суспільному житті України: народні депутати України Оксана Білозір, Олена Бондаренко, Наталія Королевська, президент модельного агентства Karin Model Management Group Влада Литовченко, олімпійська чемпіонка з вільної боротьби Ірина Мерлені, заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Тетяна Кондратюк, голова Всеукраїнського Фонду Надії і Добра Валентина Довженко, громадські діячки, журналістки, представниці бізнесу.

Під час засідання «круглого столу» будуть представлені результати дослідження «Громадська думка населення України щодо участі жінок у політиці».

Місце проведення «круглого столу»: м. Київ, конференц-зал готелю «Воздвиженський», вул. Воздвиженська, 60А-Б. Початок о 10:00.

Акредитуватись та отримати додаткову інформацію можна за телефоном +380503833650 (Лариса Кобилянська, Координатор програми рівних можливостей та прав жінок ПРООН в Україні).

Bookmark and Share