"Найуспішніший студент Рівненщини"


Одночасно з третім обласним конкурсом "Студент року-2008" на Рівненському інформаційному порталі OGO.ua 28 жовтня стартувало голосування за "Найуспішнішого студента Рівненщини". Його обиратимуть з числа переможців конкурсу за 2006 та 2007 роки. Додатковими учасниками стануть "джокери".

Нагадаємо, що у 2006 році участь у конкурсі взяли студенти Рівненської та Волинської областей. Тоді від Рівненщини Наталія Бігун стала переможницею у номінації "Студент-підприємець", а Олександр Курсик — у номінації "Студент-журналіст".
Конкурс “Студент року 2007”, який організовує РОО ВМГО "Фундація регіональних ініціатив", відбувся тільки для рівненських студентів. Переможцями тоді стали: "Студент-громадський діяч" Олексій Лупенко, "Студент-підприємець" Наталія Бігун, "Студент-науковець" Єгор Орещук, "Студент-волонтер" Наталія Чирська, "Студент-спортсмен" Віталій Бондарчук, "Студент-комп’ютерний геній" Ігор Шарабура; "Студент-митець" Людмила Стукалова, "Студент-журналіст" Юрій Дюг. Крім того, спеціальна рада у складі представників ТРК "Рівне 1", газети "ОГО" та "Фундації регіональних ініціатив" обрала "джокерів" з числа призерів "Студента року-2007". Спочатку джокерів мало бути троє, але через жорстку конкуренцію журі вирішило обрати чотирьох. Тож участь у конкурсі також візьмуть Ольга Солтівська, Володимир Симонець, Іван Лук’янчук та Ірина Очеретяна. Таким чином маємо 13 учасників.

Голосування триватиме з 28 жовтня до 16 листопада на сайті ОГО (http://ogo.ua/competition/student)

Для того, щоб проголосувати, треба зареєструватись.

Нагородження переможця відбудеться під час урочистої фінальної частини конкурсу "Студент року-2008" у Рівненському облмуздрамтеатрі.

http://ogo.ua/competition/student


Bookmark and Share