УКРАЇНА: провести один навчальний рік в одному з університетів США


Програма студентських обмінів Інституту відкритого суспільства

Програма студентських обмінів (Undergraduate Exchange Programme) Інституту відкритого суспільства надає можливість студентам українських університетів провести один навчальний рік в одному з університетів США.

Взяти участь у програмі можуть студенти другого курсу акредитованих українських університетів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.
Критерії відбору – академічна успішність, участь у роботі студентських організацій, добрий рівень володіння англійською мовою.
Протягом перебування в університеті, окрім відвідання занять, передбачається участь у роботі однієї з суспільних організацій навчального закладу відповідно до зацікавлень студента (25 годин на 1 семестр).
Також передбачається застосування набутих навичок у роботі української студентської організації після повернення зі Сполучених Штатів.
Дедлайн прийому заявок на участь і супровідних документів – 1 грудня 2008 року.
Знайти докладну інформацію про програму і критерії відбору, а також завантажити аплікаційну форму можна, скориставшись цим посиланням:
http://www.soros.org/initiatives/scholarship/focus_areas/undergraduate_e...

Джерело: http://gurt.org.ua/news/competitions/635/

Бюлетень "Європейська Освіта"
Випуск підготували: Гусейнова Вікторія, Заболотня Ганна, Кононюк Катерина, Сергій Штукарін.


Bookmark and Share