СВЯТИЙ МИКОЛАЙ - ДІТЯМ У КРЕМЕНЧУЦІ


19 грудня до дітей прийде Святий Миколай. Принесе подарунки, тепло посмішок та радість новорічних свят. Ми хочемо, щоб Святий Миколай прийшов до всіх дітей, і до тих, хто цього дня позбавлений материнської уваги і ласки, тепла та затишку родинного дому. Діти з притулків «Промінь», «Пролісок», інтернату Макаренка, допоміжної школи та будинку дитини також чекають Святого Миколая! І він прийде! Адже в наших з Вами силах це зробити!

З 01 листопада – 26 грудня у Кременчуці уже вп»яте проходить акція “Святий Миколай - дітям” організована Молодіжним Парламентом Кременчука, Кременчуцьким міським комітетом молодіжних організацій, відділом у справах сім`ї та молоді, Кременчуцьким міським центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за підтримки міського голови Миколи Глухова.

Інформаційні партнери: газета „Автограф”, „Авторадіо – Кременчук”, «Європа плюс», Кременчуцька міська телерадіокомпанія, сайт „Кременчук на долоні” www.all-kremenchug.com.ua.

Цьогорічна акція дещо відрізняється від попередньої, і наразі має більш масштабний характер.

Перший етап
З 01 листопада по 07 грудня у всіх школах міста та вищих навчальних закладах, які приєдналися до акції створюються відповідні центри Святого Миколая, розміщуються плакати з інформацією про проект. Проводяться благодійні вечірки, аукціони, конкурси, концерти спрямовані на збір іграшок, одягу, солодощів у відповідних навчальних закладах.

Другий етап
З 11 листопада по 27 листопада розповсюдження анкет у навчальних закладах міста та набір волонтерів акції по збору подарунків в магазинах міста.
З 30 листопада по 06 грудня тренінг для волонтерів проекту по магазинам (офіс МПК).

Третій етап
З 08 - 13 грудня у магазинах міста, які приєдналися до акції. Збір подарунків планується проводити за наступною схемою, волонтери Молодіжного Парламенту Кременчука будуть інформувати відвідувачів магазину про акцію та пропонувати придбати подарунок з числа асортименту магазина, який буде направлений до дітей, які дійсно потребують цих подарунків.
Четвертий етап
14 грудня у нічному клубі “Зебра” у рамках акції “Святий Миколай дітям” з 17:00 до 20:00 відбудеться благодійний вечір для учнівської молоді, а з 21:00 для студентів. Зайти в нічний клуб можна буде лише з іграшкою.

П’ятий етап
19 по 26 грудня організатори, із великою кількістю подарунків та святковою програмою і дискотекою, відвідають вихованців інтернату ім. Макаренка, допоміжної школи, притулків „Промінь” та „Пролісок”, Полтавського обласного будинку дитини, малозабезпечені сім’ї та вихованців дитячого садку № 10.

Шостий етап
26 грудня о 15:00 у великому залі міської ради відбудеться офіційне підведення підсумків акції та відзначення почесними грамотами найкращих волонтерів, спонсорів, партнерів.


Організатори запрошують усіх небайдужих, а особливо директорів магазинів та фірм, підприємців взяти участь у акції “Святий Миколай - дітям”, підготувати подарунки та поділитися частинкою тепла з тими, хто цього потребує!

Зібрані іграшки будуть передані до соціальних закладів міста:
- Притулок „Промінь”
- Притулок „Пролісок”
- Інтернат ім. Макаренка
- Кременчуцька спеціальна школа
- Полтавський обласний будинок дитини
- Малозабезпечені сім’ї
- Дитячий садок № 10


Контактна особа:
Світлана Пищита,
голова Кременчуцького міського комітету молодіжних організацій
тел./факс (0536) 74 35 00, 8(066)250-97-92, 8(067)496 19 08
e-mail: kmkmo@rambler.ru
Bookmark and Share