КИЇВ: ХІП-ХОП І ВІДЕО


ФРАНЦУЗ І НІМЕЦЬ
ХІП-ХОП І ВІДЕО
ФРАНКО-НІМЕЦЬКИЙ ПРОЕКТ "СОЛО ДЛЯ ДВОХ" і "ЧОЛОВІКИ ЗА РОБОТОЮ" чудовий дует Нільса "Шторма" Робіцького (Німеччина) та Карла "Кан-Вунга" Лібанюса (Франція) 17 ЛИСТОПАДА О 19.00 - МОЛОДИЙ ТЕАТР (вул. Прорізна,17)

Якщо ви хочете впевнитись, що хіп-хоп не закінчується на декількох акробатичних трюках, фігурах на підлозі та батлах між танцівниками, прийдіть та відкрийте для себе виставу німця Нільса “Шторма” Робіцького та француза Карла «Кан-Вунга» Лібанюса!

«Соло для двох» відразу демонструє, що танець хіп-хоп вимагає не тільки великої віртуозності, але також може мати надзвичайну сценографію та надихати на роздуми. Якщо ви все ж таки маєте сумніви, дует двох танцюристів остаточно вас переконує. Вони - проти поневолення роботою та залежності від штучних потреб суспільства споживання. Два стовпи європейської хіп-хоп сцени, Шторм та Кан-Вунг, у робочих касках на голові, пропонують роботехнічний та акробатичний балет хіп-хоп на фоні звукового урбаністичного супроводу. І цей протест не є марним: Карл та Шторм створюють інший світ, паралельний реальному, де, як не парадоксально, але все ж таки людські створіння управляють машинами.

www.moovnaktion.org


У співпраці з Німецьким культурним центром "Гете-Інститут"
За підтримки Спільного фонду франко-німецьких культурних проектів у інших країнах.
Квитки від 30 до 80 гривень.
Каси театру: 278 73 92
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ за тел.: 529 41 57

З повагою,
колектив Французького культурного центру

Bookmark and Share