КИЇВ-УКРАЇНА: фінал ювілейного Х Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді


Відбудеться фінал ювілейного Х Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді

17 листопада 2008 року о 12.00 відбудеться фінал ювілейного Х Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Організатори конкурсу Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту; Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва; Всеукраїнський молодіжний центр праці.

В 2008 році ,вперше за історію конкурсу, його партнерами стали одразу 6 приватних банків: ВАТ КБ «Надра», АКІБ «УКРСИББАНК», АКБ «Укрсоцбанк», ВАТ КБ «Хрещатик», ВАТ «Кредитпромбанк», ТОВ «БМ Банк».

Програмою заходу передбачено презентацію та захист бізнес-планів фіналістами конкурсу та урочисту церемонію нагородження переможців.

Урочиста частина заходу : виступ Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка , виступ Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва Костянтина Ващенка, нагородження переможців розпочнеться о 14-00 годині.

Захід відбудеться в приміщенні Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва за адресою: вул. Арсенальна, 9/11, 6 поверх, конференц-зала. Виступ Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрія Павленка заплановано на 12:00. Церемонія вручення нагород переможцям конкурсу відбудеться о 14:00

ЗАПРОШУЄМО ЖУРНАЛІСТІВ ВИСВІТЛИТИ ЦЮ ПОДІЮ

Акредитація за телефоном:
8 044 289 95 05
+38 098 007 03 02 (Антон).
ПРЕС-СЛУЖБА
Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спортуBookmark and Share