Презентація програми Youth in Action («Молодь в дії») у Києві


29 листопада 2008 року
G-Club (вул. Боженка, 86-Д, біля ст. м. «Палац Україна»)

29 листопада відбудеться одноденний захід для представників громадських організацій, органів студентського самоврядування, молодих лідерів та активістів, присвячений програмі Youth in Action («Молодь в дії»).
Під час події відбудеться презентація програми «Молодь в дії» ЄС (www.yia.org.ua), буде запропоноване навчання щодо підготовки та написання проектів міжнародних молодіжних обмінів.
На презентації можна буде ознайомитися з можливостями, які пропонує програма «Молодь в Дії» (міжнародні обміни для молоді, тренінги та семінари, Європейська волонтерська служба). Учасники дізнаються про пріоритети, цільову групу, приклади проектів, які підтримуються в рамках цієї програми. Під час практичної частини учасники матимуть можливість ознайомитися з методами пошуку партнерів, особливостми опрацювання та підготовки проектної ідеї для проведення міжнародного молодіжного обміну.
Зустріч відбудеться в кращих традиціях програми Youth in Action – неформальне спілкування та навчання за кавою/чаєм обіцяємо. Буде нагода поспілкуватися з людьми, які брали участь у проектах і готові поділитися своїм досвідом і враженнями.
Для участі в події слід надіслати заявку учасника (додається). Детальна програма та час проведення буде повідомлено учасникам згодом.
По всіх питаннях, пов’язаних із заходом, звертайтеся за адресою unistudy[at]srk.kiev.ua.
Презентація відбувається за ініціативи інформаційного проекту UNISTUDY спільно зі Студентською Радою Києва та мережею інформаційних представників програми „Молодь в Дії” ЄС, за сприяння Ресурсного Центру SALTO Східної Європи та Кавказу.

РЕЄТСТРАЦІЙНА ФОРМА:


Bookmark and Share