півфінал проекту "Містер Львів - 2009"


30 листопада 2008 р. у Львові в Нічному Клубі "Шоколад" відбудеться півфінал проекту "Містер Львів - 2009". З учасників конкурсу журі та глядачі відберуть 10 фіналістів по результатах відбіркових конкурсів.

Переможці наблизяться на крок до титулу "Містер Львів -2009", який відбудеться 8 березня 2009р. в Львівській філармонії.

Громадська організація "НУМО" запрошує львів'янок відвідати півфінал конкурсу "Містер Львів - 2009", де можна буде реально оцінити учасників цього конкурсу, взяти участь у голосуванні та познайомитись і поспілкуватися з претендентами на найголовніший титул міста серед чоловіків на неформальній вечірці.

Відбір претендентів буде проводитись по результатам конкурсу "Мачо" - у якому учасники експериментували з звабленням незнайомих панянок на вулицях нашого міста з результатом у вигляді пристрасного поцілунку (відеоверсія буде представлена на розгляд журі і залу) та конкурсу "Інтелект", де учасникам доведеться знаходити дотепні, влучні та правильні відповіді на зовсім непрості питання журі, а також відеопрезентації учасників "Один день з життя Містера".

По результатам конкурсів журі обере 9 найкращих учасників, що вийдуть у фінал конкурсу, а от долю 10 фіналіста буде вирішувати публіка шляхом голосуванням з допомогою запрошень.
З 19.00 год. по 21.00 год. журі буде оцінювати учасників за конкурсною програмою в закритому для публіки форматі з метою відсутності суб'єктивного фактору впливу груп підтримки учасників. Для прозорості оцінки роботи журі оргкомітет запрошує представників ЗМІ для висвітлення роботи журі за умови попередньої реєстрації.

А з 21.30 год. починається відкрита частина конкурсу - з представленням учасників та подій проекту та розважальною програмою для всіх бажаючих. В неформальній атмосфері вечірки гості зможуть поспілкуватися з учасниками і оргкомітетом, потанцювати та розслабитись в затишній атмосфері клубу. Всі, хто цікавиться модою зможуть оглянути колекцію одягу від "OK'S - models". А дехто з панянок поекспериментує зі звабленням фіналістів, щоб доказати, що не тільки львівські "Мачо" ідеально володіють технікою спокуси.

Запрошення на конкурс та довідкова інформація за тел.:
+38 (097) 921-87-31 Оксана Робак
+ 38 (098) 253-61-91 Наталя Павлович
www.numo.hmarka.net
numo@lisr.ru
Bookmark and Share