Лист-звернення.


Шановне товариство!

Компанія «Вояві», у рамках партнерства, започатковує новий проект, що має за мету встановлення відносин між молоддю та бізнесом.

Ми маємо значний досвід роботи і стабільний бізнес. Проект проходить стадію активного розвитку, тому знаходиться у пошуках молодих і перспективних спеціалістів, котрі мають бажання вдосконалюватись і отримувати достойну винагороду за власні здібності, ініціативність, креатив. Вважаємо за обов’язок, передати досвід, що набули, молодим спеціалістам.

Один з підрозділів компанії отримав офіційне представництво від світового виробника будівельної техніки KUBOTA. З’явився цікавий і перспективний напрямок, котрий не складно освоїти в умовах ненасиченого ринку.

Ми пропонуємо прозорі і зрозумілі умови для конструктивного діалогу між трьома сторонами: Ви, як молодіжна структура – зацікавлена особа – ми, як генератори проекту.

У підсумку, Ваша організація матиме можливість отримати досвід ведення бізнесу за сучасних умов; додаткові ресурси для власного розвитку; члени організації набуватимуть потенційну можливість працевлаштування у нашій компанії – соціальні гарантії, кар’єрний зріст, впевненість у майбутньому.

Для детальної інформації звертайтесь до менеджера із зовнішніх зв’язків:

+ 38 (032) 245-04-61; construction@kubota.com.ua

З повагою,
Керівник проекту
KUBOTA Богдан Гетьман construction@kubota.com.ua

Bookmark and Share