ЛЬВІВ: “Рок-Збір” – благодійний концерт в допомогу Святому Миколаю


Це благочинна акція, метою якої є подбати про те, щоб Святий Миколай прийшов до всіх, хто цього справді потребує

“Рок-Збір” – благодійний концерт в допомогу Святому Миколаю.

В суботу, 6 грудня, в студентському клубі НУ "Львівська Політехніка" (вул. Бой-Желенського, 20) відбудеться “Рок-Збір” – благодійний концерт, метою якого є допомогти зібрати кошти, канцтовари та іграшки для потребуючих дітей Львова. Організатором концерту є Молодіжне Об'єднання "ГРАНІТ", захід другий рік поспіль відбувається у рамках акції “Миколай про тебе не забуде”.
Кожна принесена для дітей іграшка чи набір канцтоварів дає шанс виграти одну з багатьох постійних знижок (до 30 %) чи призів від молодіжних магазинів Львова ("Трактор", "Репортер", "8 нота", "Стаф", "Команчеро", "Горгани").
На концерті співатимуть, тупцюватимуть і рватимуть струни від драйву такі гурти, як "Ірій", "Кораллі", "Хуч", "Червоне", "Гравіцапа", "К-402", "Власне кажучи" "та Vox Populi". Подарунки та кошти, зібрані під час концерту, буде передано на Фабрику Святого Миколая.
"Концертні заходи є одним з найефективніших способів донесення ідеї доброго вчинку до широкого загалу молоді і дають змогу залучити більшу кількість волонтерів до інших етапів акції" – зазначив один з організаторів заходу, Андрій Мочурад.

Початок концерту о 17.00.

Контакти:
Андрій Мочурад 8(097)9450005
Андрій Дедишин 8(063)4946643

Додаток
Акція „Миколай про тебе не забуде” проводиться з ініціативи "Академії Української Молоді" спільно з навчальними закладами, організаціями та спільнотами вже восьмий рік поспіль. Метою акції є допомогти потребуючим дітям відчути радість свята, поділитися з ними нашою увагою, розумінням та любов’ю. Акція покликана вшанувати пам’ять великого благодійника Святого Миколая та звернути увагу громадськості на важливість доброчинності. У рамках проведення акції помічники Святого Миколая збирають солодощі, книжки, канцелярські речі та іграшки для тих дітей, які могли б залишитися без подарунка від Святого Миколая. Така акція вже стала традицією і це гарна нагода, аби кожен долучився, щоб подарувати віру в чудо тим, які цього справді потребують.

Bookmark and Share