Табір УСС пройшов на "ура!"


Подібні заходи організація проводить щороку, проте цього річ – табір був несподіванкою для бувалих і справжнім відкриттям для новоприбулих. Справа в тому, що на всіх попередніх таборівках учасники просто відпочивали засмагаючи на сонці та купаючись в морі, і набираючи сил перед наступним навчальним роком. Цього року, організатори вирішили зробити його корисним ще й в навчальному плані. При чому новий графік був доволі насичений лекціями з невеликими перервами на купання в морі. Здавалося б, відпочинку майже і не було, але насправді все далеко не так. Як це не парадоксально звучить, але справжні відпочинок та задоволення учасники отримали саме на лекціях. По-перше секрет полягав в правильному підборі тем, актуальність яких оцінив кожен учасник табору, а саме: «Історія та перспективи розвитку молодіжного руху в Україні», «Система державної молодіжної політики України», «Лідерство та побудова команди», «Молодіжні громадські організації, профспілки та органи студентського самоврядування. Аспекти їхньої співпраці», «Створення та діяльність недержавних організацій», «Робота організацій зі ЗМІ», «Написання та впровадження проектів», «Залучення ресурсів до недержавних організацій» та «Донесення інформації та ідей до широкого загалу». По-друге ефективність лекцій безпосередньо залежала від самих лекторів та їхнього стилю подачі матеріалу. Тут впевнено можна сказати, що інформація подавалась фахово, невимушено, цікаво, а головне в постійному контакті лектора з учасниками. В результаті ефективність засвоєння була високою, а режим спілкування полегшив її сприймання, перетворивши лекцію на задоволення, яке отримуєш коли спілкуєшся з цікавим співрозмовником. До речі й лекторський склад заслуговує на окрему увагу, адже всі ці люди є насправді фахівцями та давно вже зарекомендували себе в громадському житті країни. Це Олександр Солонтай, голова ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив», Світлана Гаращенко і Тетяна Гостева, заступники Голови Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Українська Студентська Спілка» (УСС), Олександр Акименко координатор проекту Медіа Фест та член правління Кіровоградського осередку «Фундації Регіональних Ініціатив», Ольга Нєдєлкова психолог центру підвищення кваліфікації держслужбовців та Оксана Зварич голова Асоціації політологів.
Поза навчанням варто відзначити високий рівень харчування, тепло моря з гостинністю медуз та вечірнє дозвілля, що проходило в іграх, піснях та дружньому спілкуванні. Щодо останнього, то поле тем було найрізноманітнішим, адже сюди з’їхались представники з багатьох міст України: Ужгород, Кіровоград, Київ, Миколаїв, Херсон, Ів-Франківськ, Харків, Донецьк, Севастополь, Запоріжжя, Черкаси, Полтава, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Луганськ, Луцьк, Рівне, Чернігів. Було також п’ятеро представників північної сусідки – Білорусії. Всі вони є членами тамтешньої МГО «Молодий Фронт», які є членами європейської організації Європейське Демократичне Студентство та з якими вже давно співпрацює Українська Студентська Спілка.
Результатом проведеного табору для учасників та організаторів стали набуті знання, певний досвід, нові ідеї, або, нові підходи до цих ідей, і звичайно знайомства та контакти, що в майбутньому значно розширять можливості й збільшать ефективність діяльності кожного, на благо розвитку країни.

Організатори табору висловлюють подяку голові профкому Львівської Академії друкарства Любов Любомирівні та всім працівникам бази „Лазурний”, особливо директору Андрію Вікторовичу!

Інформаційна довідка.
Українська Студентська Спілка
Ідея створення незалежного професійного об’єднання студентів виникла влітку 1989р. під час студентського походу шевченківськими місцями на Черкащині. 8-9 грудня 1989р. відбувся Установчий З’їзд УСС, на якому було 167 делегатів від осередків УСС з 24 міст України. З’їзд ухвалив Програмову декларацію та Статут УСС.
Українська Студентська Спілка є добровільною, неприбутковою всеукраїнською молодіжною громадською організацією, яка об'єднує громадян України на основі добровільності та спільності інтересів.
Метою діяльності Спілки є захист прав та інтересів своїх членів, сприяння створенню відкритого громадянського суспільства в Україні, сприяння самореалізації наукового, творчого, політичного, спортивного, організаційного потенціалу студентів, сприяння створенню умов для організованого дозвілля, відпочинку та спілкування молоді.

Bookmark and Share