СУМИ. Студенти знову розпочинають революцію?


Студенти Сумського педагогічного університету встановили намет біля вузу на знак протесту проти призначення нового ректора Миколи ПОДБЕРЕЗЬКОГО, якого в 1987 році було засуджено за хабарництво.

Як стало відомо прес-службі обласної організації Української народної партії, будучи на посаді завідуючого кафедри інноваційних педагогічних технологій Харківського педінституту, Микола ПОДБЕРЕЗЬКИЙ був засуджений на 3 роки та позбавлений права на 5 років займатися викладацькою діяльністю. Цікавий факт зі своєї біографії щодо притягнення до кримінальної відповідальності та погашену судимість він, як один претендентів на посаду ректора Сумського педуніверситету якого, реалізуючи преференції згідно з отриманими квотами висунула Соцпартія, приховав від учасників виборчої конференції трудового колективу, яка відбулася 25 травня.

Студенти Сумського педагогічного університету, які вважають себе гідними ректора з більш високими моральними стандартами, ніж людини яка мала у своїй біографії судимість та приховує цей факт, запевняють, що встановлення намету є попереджувальною акцією проти кадрової політики міністра-соціаліста науки та освіти України Станіслава НІКОЛАЄНКА. Вони заявляють, що в разі ігнорування їхніх вимог, готові розпочати студентську акцію протесту, як минулого року проти об’єднання сумських вузів.

Bookmark and Share