У Львові переконані, що Інститут сухопутних військ буде таки тут, а не в Одесі


Щодо останніх повідомлень в електронних ЗМІ, ніби на вчорашньому засіданні урядових комітетів під головуванням першого віце-премєр-міністра Миколи Азарова було вирішено, що Одеський інститут сухопутних військ буде головним, а не Львівський, Ю.Гусар сказав: «Це нонсенс. Адже всі чули заяву Президента про те, що Інститут сухопутних військ буде у Львові. Ми самі в шоці після цих новин».
Як зазначив Ю.Гусар, у Львівському військовому інституті вже повністю здійснений набір курсантів на перший курс. «У Львів переведені курсанти 2-х і 3-х курсів з Одеси, Сум, Харкова для подальшого навчання. Готуємося починати повноцінний навчальний рік. Всі необхідні умови для навчання курсантів створено. Ми не звертаємо уваги на чутки, а виконуємо накази і розпорядження старших військових начальників, свої службові обовязки.
Щодо останнього, вчорашнього рішення, в ньому не сказано, де буде здійснюватися підготовка курсантів майбутніх офіцерів для сухопутних військ. Інститут сухопутних військ залишається у Львові. А в Одесі хочуть залишити базу, кадри і там буде здійснюватися підготовка студентів за програмою офіцерів-запасу, буде факультет післядипломної підготовки і підрозділи військовослужбовців, які будуть вивчати іноземні мови, центр адаптації заільнених зі служби і офіцерські курси генерального штабу», – зазначив Ю.Гусар.

Довідка ЗІКу.
Як повідомляє «Українська правда», Кабмін вирішив, усупереч пропозиції Президента, залишити основну базу інституту сухопутних військ в Одесі і не переносити її у Львів.
У неділю, 27 серпня, у Львові Президент України, Головнокомандуючий Збройними силами Віктор Ющенко заявив, що ухвалив рішення щодо ліквідації Одеського інституту сухопутних військ. І закликав усіх із цим змиритися.

Bookmark and Share