Обіцянка-цяцянка, а...студентові радість?


О 10 годині зустрілися виконавчий директор РІС КСУ Шелюк Л.О., проректор РІС КСУ Опанащук Т.В. та представники страйкуючих студентів, голова студентської профспілки РІС КСУ Кантарія З.Л. і студент-депутат міської ради Шабунін В.В.
Студенти послідовно відстоювали свої попередні вимоги, а позиція керівництва вузу помітно змінилася. Так, якщо попередньо стверджувалося, що поселити усіх виселених студентів є дуже проблематично і майже неможливо, то на сьогоднішній зустрічі уже йшлося про те, що без житла не залишиться ніхто. Досягнуто домовленості про поселення студентів в гуртожитки інших організацій. Наразі сформовано список з 76 студентів, яких зможуть поселити вже сьогодні. Решту студентів обіцяють поселити по мірі прибуття їх на навчання. Здавалося б, проблему вирішено.
Керівництво переконувало студентів, що вони мають їхати вже з речами і сьогодні ж вселитися. Однак...Коли студенти з ордерами на поселення приїхали в гуртожиток на вул. Фабричній,20, то їх зустріли запитанням: хто вас сюди прислав? Побачити «свої» кімнати студентам так і не вдалося, що викликало справедливе обурення. До того ж, ордери виявилися недійсними. Відмову впустити студентів комендант гуртожитку аргументувала тим, що ключі від кімнат знаходяться в когось з керівництва РІС КСУ. Ще однією неприємною новиною стало те, що там постійно відсутня гаряча вода. Тому про поселення і вирішення проблеми говорити ще дуже рано.
Хочеться вірити, що ця ситуація з гуртожитком є випадковістю, а не намаганням зробити „відчіпного”- щоб студенти заспокоїлися та припинили протестувати, не вдаючись до реалізацій попередніх намірів – відвідати День посвяти в студенти, зрив навчального процесу.
Отже, де-юре проблему вирішено – адміністрація вузу пообіцяла переселити студентів в інші гуртожитки з нормальними умовами проживання, а де-факто – студенти категорично відмовляються поселятися в цей гуртожиток, висовуючи ряд вимог:
- побачити умови кімнати, в які їх переселяють;
- умови проживання мають бути рівноцінні попереднім.
Наразі студенти продовжують жити у „вже не своїх кімнатах” і готові до кінця відстоювати свої права.


Bookmark and Share