Віктор Янукович привітав учнів та освітян України з Днем знань


Під час свята Першого дзвоника Прем’єр-міністр зазначив, що у цьому році Уряд буде працювати над збільшенням фінансування освітньої сфери. Цього року ми збільшимо державне фінансування освіти й обов'язково передбачимо збільшення видатків у бюджеті 2007 року, - наголосив глава Уряду.
Віктор Янукович відзначив, що реформа освіти, яка незабаром розпочнеться в Україні, передбачатиме збільшення фінансування, яке "насамперед, буде спрямоване на учня". При цьому Прем’єр-міністр сказав, що Уряд зробить усе, щоб до кінця цього року зарплата вчителів збільшилась на 10%. Керівник Уряду запевнив учителів, що освітня галузь буде завжди пріоритетною для української держави. "Майбутнє нашої країни в руках педагогів. Ми за те, щоб професія вчителя ставала більш престижною", - наголосив Віктор Янукович.
За словами Прем’єр-міністра, Уряд прийняв рішення заохочувати сільських педагогів. "Ми прийняли рішення, що з наступного року вчителі, які погодяться працювати в сільських школах, будуть постійно заохочуватись. Перший крок - виплата 5 мінімальних окладів", - зазначив Віктор Янукович.
Глава Уряду відзначив, що сьогодні навчальний рік розпочався в 25 тисячах українських шкіл, 19 з яких вперше відкрили свої двері учням. За словами Прем’єр-міністра, у цьому році по всій країні розпочне працювати 10 тисяч комп'ютерних класів, а понад 220 тисяч студентів вчитимуться за рахунок держави.
У своєму виступі глава Уряду заявив про рішення взяти школу №2 в Ялті під особисту опіку. Віктор Янукович подарував школі обладнання для хімічного кабінету та книги.

Дивись також фотогалерею: Віктор Янукович відвідав школу №2 в Ялті та привітав учнів та освітян України з Днем знань:
http://www.kmu.gov.ua/control/uk/photogallery/gallery?galleryId=46530529&


Bookmark and Share