Міліція затримала представників МНК у Чернігові


Із самого ранку підступ до церкви міцно охороняли люди у штатському. При чому згідно чиєї вказівки це сталося невідомо. Після затримання молодих людей і направлення до Чернігівського міського відділу міліції був проведеий обшук мікроавтобусу, на якому вони приїхали. Особисті речі були вилучені без відома затриманих.

Згідно розпорядження Чернігівської облдерадміністрації церква, в якій до останнього часу був розміщений відділ народного декоративного мистецтва Чернігівського історичного музею ім. Тарновського, ще на початку літа мала бути передана конфесії Київського патріархату. ПСПУ, Партія регіонів незаконно заблокували вхід до Катерининської церкви, поширюючи брудні наклепи на владу і церкву.

Перший заступник начальника - начальник кримінальної міліції, полковник міліції Катеринчук Іван Петрович під час допиту голови Секретаріату МНК Ярослава Іляша вдався до відкритих погроз, зауваживши, що „ти будеш сідити і дуже довго”.

Під час спроби взяти будь-які коментарі у правоохоронців з приводу затримання, зокрема, у начальника Чернігівського міського відділу міліції Альохіна Едуарда Володимировича, у приймальні зазначили, що він на „терміновій нараді і зараз не може розмовляти”. Звернувшись до заступника начальника з громадської безпеки Попсуя Олександра Васильовича, невідомими особами було повідомлено, що "він відмовляється розмовляти".

Чернігівський міський відділ міліції, номери чергової частини (04622) 4-20-92; 4-52-71
Центр громадських зв'язків 4-45-16
Начальник - Альохін Едуард Володимирович 7-88-34
Начальник з громадської безпеки - Попсуй Олександр Васильович 619-601
Керівник Інформцентру МНК – Клименко Андрій 8097 2462109
Голова Секретаріату МНК – Іляш Ярослав 8067 4424515
Bookmark and Share