В Рівному відбулися перші аматорські змагання з велоспідвею «Кубок Двору»


Змагання проводилися за такими ж правилами як у великому спідвеї тільки доріжка зроблена на гаревому спортивному майданчику (знаходиться за адресою вул. Соборна,442, селище Ювілейне) була значно меншою від великого свого аналога. Закритий парк, довгі тренування, підготовка велосипедів. все як у професіоналів. Для участі дітей у змаганні потрібно було не багато - мати власний велосипед та не боятися впасти.
Загалом - діти та їх батьки отримали море задоволення, а те, що прийшов особисто Віктор Гайдим (тренер команди «Україна –Рівне»- взагалі викликало у дітей ( і не тільки дітей) хороший стан – піднесення.
На дитячому представленні гонщик Міша каже : "Добрий день, дядя Гайдим", і як горять очі у Міши та у інших дітей - бути поруч з справжнім гонщиком.
Спочатку змагалися діти молодшої групи - 6 хлопців. Перипетії боротьби серед дітей можна не описувати - такі емоції !!! Причому 1-е місце ніби здавалося ось воно - тільки привези 1-е очко в останньому заїзді... А ні - у заїзді Падіння/Виключення - і додатковий заїзд за 1-е місце. А там - старт з кращої доріжки. І виїзд за межі треку... Все як у дорослих буває .
Ну а старша група ( теж 6 учасників) - фінал практично такий-же. Знову був додатковий заїзд за 1-е місце, і знову той, хто його вигравав - залишалося два кола до фінішу, їхав далеко попереду - впав. Жаль. Здається, що ось воно, поруч, 1-е місце, і падіння...Батькам дітей теж сподобалося. Емоції, підтримка, вболівання...
По закінченні змагань переможці отримали цінні подарунки: спідвейні фірмові футболки, календарі, листівки з автографами В.Гайдима, а всі учасники листівки, диски, ручки та сік та квитки на великий спідвей.
Особлива подяка представникам команди «Україна – Рівне» та тренеру Віктору Гай диму, що вони знайшли час та відгукнулися на запрошення організаторів.

Організатори запрошують до співпраці усіх зацікавлених і готові поділитися досвідом.Bookmark and Share