В «Артеці» тусуватиметься майбутня еліта України та молоді «даішники»


У програмі тематичного навчально-оздоровчого учнівського збору: тренінг для керівників обласних делегацій з основ управлінської майстерності; тренінги для старшокласників з питань організації діяльності органів учнівського самоврядування, зі створення районних (міських) дитячих парламентів; тренінги на теми: «Права дитини», «Бюро захисту прав особистості», «Документація, складання передвиборчих програм. Виборча агітація»; майстер-клас «Мотиваційний підготовчий та організаційний етапи створення органів самоврядування». Старшокласники бавитимуться у ток-шоу кандидатів, «інавгурацію президента», презентуватимуть регіони України.
Лідерів учнівського самоврядування з усіх регіонів України чекають в «Артеку» музично-розважальні заходи «Казки нашого дитинства», малі Олімпійські ігри, творча гра «Гонка за лідером», «Подорож в минуле», вечірня програма «Наш дім Земля, й вона єднає нас», а також сходження на гору Аю-Даг, екскурсії до Севастополя, по південному берегу Криму.
Організатором Всеукраїнського тематичного збору лідерів самоврядування у загальноосвітніх школах виступило Міністерство освіти і науки України.
А з 31 серпня до 22 вересня в «Артеці» проходитиме Всеукраїнський зліт юних інспекторів руху. Десять старшокласників Рогатинської ЗОШ №1, які навесні цього року стали найкращими інспекторами дорожнього руху серед учнівських команд області, презентуватимуть школярів Івано-Франківщини.


Bookmark and Share