У Кременчуці відбувся другий обласний фестиваль сучасної молодіжної культури "Extreme-zone"


Цього дня площа Незалежності перетворилася на п"ять майданчиків екстріму, на якому впродовж всього дня відбувалися показові виступи та змагання. На гоовній сцені відбувався відбір рок та реп гуртів з Кременчука, Полтави, Комсомольску, Миргороду. Переможцями стали: у реп конкурсі - гурт "Прямий ефір" (Кременчук), рок конкурсі - гурт "Пункт обміну" переможці цьогорічного конурсу "Червона рута". Вони мали змогу виступити ввечері на фінальному гала-концерті разом з переможцями фестивалю того року, а саме гурту "Р.К.С." з Кременчука та гурту "Трансформер" з міста Полтави.
Граффіті - шоу стало найяскравішою фішкою цього фестивалю, одинадцять найкращих граффічіків міста змагалися за звання найкращого. Темою для так званих творів вуличного мистецтва стала екологія та все, що з нею пов"язано. Перможцем цього річного фестиваллю "Extreme-zone" у номінації "Граффіті" став Дєєв Максим. У вечері на всіх учасників та глядачів чекав фейєрверк та битва діджеєв.
JEANS дарує простори мобільного спілкування для кожного, кому є про що розповісти, а на „Extreme zone” ще й подарував свято живого спілкування з найкращиим друзями. Те, що відбувалося на обласному фестивалі ще довго будуть розповідати учасники та гості з різних куточків Полтавщини.

Bookmark and Share