Острог стає тенісною столицею


Нинішній турнір проходить під девізом «Схід і Захід разом!». Таке гасло було обране не лише тому, що у змаганнях беруть участь представники усіх регіонів України, а ще й тому, що наступні етапи туру проходитимуть у різних містах України. Юні спортсмени відвідають Київ, Львів, Ужгород, Євпаторію, Алушту, Сімферополь, Нову Каховку, що дозволить їм не тільки набратися досвіду та продемонструвати власну підготовку, а й ознайомитись з видатними місцями рідної країни.
На прес-конференції, що відбулася одразу після відкриття змагань, організатори повідомили про подальші плани щодо популяризації тенісу на Рівенщині. Як розповів керівник відділу у справах фізичної культури і спорту Рівенської обласної державної адміністрації Микола Петринчук, сьогодні спільно з головою осередку Федерації тенісу України в Рівенській області Юрієм Ходоковським розробляється програма розвитку тенісу на Рівенщині у 2007-2008 роках, згідно з якою планується побудувати як мінімум по два корти у кожному районі області. Передовим у справі популяризації тенісу на Рівенщині є Острог. За словами першого заступника Острозького міського голови Олександра Корнійчука, вже зараз у міській раді ведеться мова про виділення коштів для закупівлі недешевого тенісного інвентарю та підготовки тренерів. Засоби масової інформації вже повідомляли про ідею ректора Ігоря Пасічника створити першу в Україні тенісну академію на базі Острозької академії. На запитання журналістів про те, наскільки реальне відкриття такого закладу, Ігор Пасічник відповів: «На початку 90-х років, коли я планував відкрити в Острозі університет, ніхто не вірив, що це можливо. Зараз ми маємо один з найкращих навчальних закладів в Україні. Пора вже звикнути до того, що мрії, пов’язані з Острозькою академією, обов’язково збуваються». Слова ректора підтвердив Юрій Ходоковський. Учні тенісної академії повинні навчатися в ній з дванадцяти років. В Острозі при університеті діє військовий ліцей, який може забезпечити умови для навчання спортсменів, та є відповідна спортивна база для їх тренувань.
Проте будь-які ідеї для їх успішної реалізації повинні бути підкріплені матеріально. Організатори турніру зізнаються, що без фінансової підтримки їхні плани залишаться тільки на словах, тому і сподіваються на підтримку влади та людей, не байдужих до розвитку спорту та його популяризації серед молоді.

Bookmark and Share