У Міністерстві праці та соціальної політики України започатковано нову традицію


Одним із таких навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству, є Чернігівський державний інститут Права, соціальних технологій та праці. Щороку тут готують висококваліфікованих юристів, бухгалтерів-фінансистів, соціальних працівників, а з нинішнього року випускники вузу отримуватимуть ще і дипломи бакалаврів соціального управління.
На цьогорічні урочистості з нагоди Дня знань до майбутніх працівників соціальної сфери завітала Перший заступник Міністра праці та соціальної політики Лідія Дроздова.
Вітаючи професорсько-викладацький колектив вузу, студентську молодь, яка обрала для себе фах соціального працівника з початком нового навчального року, Лідія Дроздова наголосила, що це єдиний в Україні навчальний заклад, який впродовж ось уже 36 років готує кадри для сфери праці та соціального захисту наших співгромадян. За цей час тут одержали освіту понад 20 тисяч висококваліфікованих спеціалістів. Багато випускників вузу нині працюють в Кабінеті Міністрів України, структурах Верховної Ради, Служби безпеки, в органах і установах праці та соціального захисту населення, інших організаціях. Серед них Олена Гаряча – заступник міністра праці та соціальної політики України, Дмитро Лилак – суддя Конституційного Суду та інші знані і поважні в Україні люди.
– Я пишаюся тим, що є випускницею нашого навчального закладу, а Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці – серед елітних вузів держави. Колектив навчального закладу успішно пройшов акредитацію в Державній акредитаційній комісії України з усіх спеціальностей, одержав ліцензію на право роботи за ІІІ рівнем зі спеціальності «Правознавство», що дало змогу готувати фахівців з повною вищою освітою з двох напрямів підготовки. Мені приємно, що Міністерством праці та соціальної політики вчасно було вжито низку дієвих заходів щодо належного фінансування вузу, збережено навчально-матеріальну базу, дано дозвіл на проектування і будівництво навчального корпусу. Це дасть змогу розширити коло нових спеціальностей, створить комфортні умови для навчання і культурного дозвілля студентів, – зазначила Перший заступник Міністра.
Завершуючи свій виступ, Лідія Миколаївна побажала студентам сумлінно вчитися, наполегливо оволодівати знаннями, щоб в майбутньому отримати кваліфіковану професію, стати справжніми професіоналами соціальної сфери. Адже сьогодні країні потрібні успішні менеджери, від яких, в значній мірі, залежатиме як на державному рівні вирішуватимуться питання соціальної політики, покращуватиметься добробут наших громадян, зростатиме авторитет України у світі.Bookmark and Share