Відбувся третій міжнародний молодіжний християнський табір "Молодь за міжконфесійне порозуміння!"


На цей раз в ньому взяли участь представники чотирьох християнських конфесій України, а саме: Євангельські християни п'ятидесятники, Адвентисти сьомого дня, Українська греко-католицька церква, Українська православна церква.

Табір, також, відвідали представники християнських організацій Білорусі, Росії та Греції. Так, зокрема, в ньому брала участь Голова Світової асоціації православної молоді "Syndesmos" Ольга Олейник (прим. авт. "Syndesmos" - організація, яка є федерацією православних молодіжних рухів та теологічних шкіл зі всього світу).

На таборі був присутній й Директору департаменту молодіжної політики Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Ярема.
З організаційних причин у заході не змогли взяти участь молоді представники Римо-католицької церкви, Української автокефальної православної церкви та Євангельські християни баптисти.
Основною темою табору було "Соціальне служіння християнської молоді України". Саме в межах неї відбувалося обговорення і робота на заході. Всі учасники були розділені на чотири секції, назви яких стосуються вагомих проблем українського суспільства: "Діти інваліди", "Діти вулиці", "Діти сироти" та "ВІЛ-СНІД".
А вже у вечорі, після плідної роботи, молодь різних християнських конфесій об'єднувалася біля вогнища, або ж сцени для того, щоб представити свої творчі здібності втілені у піснях, віршах, сценках та іграх. Популярними у таборі були й спортивні змагання.

Завершився табір презентацією робіт всіх секцій. Тепер, майже до кінця оформлені проекти кожної з них готуються до відправлення у Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту, а всі учасники заходу чекатимуть на підтримку тих ідей, які народилися і розвинулися під час третього міжнародного молодіжного християнського табору "Молодь за міжконфесійне порозуміння!", що проходив на берегах річки Рось у Черкаській області.
Bookmark and Share