Рівненська обласна організація МНК допомагатиме студентському самоврядуванню


У рамках роботи школи було проведено серію тренінгів, обговорень та рольових ігор. Зокрема, підбито підсумки проекту „Всеукраїнська мережа студентських виборчих комітетів”. Даний проект передбачає допомогу студентам в організації та проведенні вільних, демократичних виборів до органів студентського самоврядування.
Під час семінару проведено вишкіл із лідерства та правової допомоги у справі створення та діяльності органів студентського самоврядування. Варто зазаначити, що семінар на подібну тематику було проведено спільно між МНК та Молодим Рухом Рівненщини під час табору „Берестечко-2006”. Окрім того, Голова РОО МНК Тарас Давидюк, який є керівником проекту „Всеукраїнська мережа студентських виборчкомів” на Рівненщині, долучився до написання посібника „Студентське самоврядування для "чайників". Це видання було написане самими студентами, які поділилися власним досвідом організації діяльності студентської громади.
Тож відтепер Рівненська обласна організація МНК буде допомагати студентам у захисті їх прав та реалізації інтересів, відстоюватиме національні та соціальні гарантії для розвитку майбутньої еліти України.

Bookmark and Share