Івченко: лідер – це той, хто постійно рухається вперед і створює майбутнє


- Розкажіть, будь ласка, про діяльність Асоціації трудових об'єднань України. Які основні завдання Вашої організації?

- Всеукраїнську молодіжну громадську організацію "Асоціація трудових об’єднань молоді України" створено згідно рішення установчої конференції від 28 серпня 2000 року.
Головним завданням ВМГО "АТОМ" є сприяння розробці механізмів гнучкого державного програмно-цільового управління соціально-економічною та соціально-психологічною адаптацією молоді України, сприяння розробці методів соціально-психологічної адаптації молоді в умовах трансформації суспільних, політичних, економічних та соціальних відносин, сприяння створенню мережі штабів студентських загонів, молодіжних бізнес-центрів, молодіжних центрів праці, участь у формуванні та реалізації державної молодіжної політики на всеукраїнському і місцевому рівнях у визначеному законодавством порядку.

- Відомо, що Асоціація заснувала програму підготовки керівників і організаторів діяльності трудових об'єднань в Україні. Що це за програма і чи буде вона продовжувати свою роботу надалі?

- Програма «Програма підготовки керівників та організаторів діяльності трудових об’єднань молоді» щорічно реалізується ВМГО “Асоціація трудових об’єднань молоді України”.
Головна мета цієї програми: впровадження комплексної системи підготовки керівників та організаторів діяльності трудових об’єднань молоді (учнівських та студентських трудових загонів) та підготовка організаторів та керівників трудових об’єднань молоді до трудового сезону.
В реалізації цієї програми беруть участь молоді люди з усіх регіонів України.

- Що Ви вважаєте основною проблемою молодіжної політики в Україні?

- Відсутність єдиної консолідуючої сили в молодіжному русі України.
Але, я вважаю, що шляхом об’єднання та налагодження порозуміння між молодіжними організаціями можна добитися злагодженої і, головне, ефективної діяльності молодіжного руху.

- Що треба робити молодим людям, щоб досягти успіху в молодіжному русі?

- Я вважаю, що головне це щоденно та наполегливо працювати.

- А з чого Ви починали свій шлях у роботі з молоддю?

- Навчаючись в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з другого курсу я очолив Раду студентів та аспірантів факультету.

- Що для Вас означає бути лідером?

- Лідер – це той хто постійно рухається вперед і створює майбутнє.

- Яке Ваше життєве кредо?

- Працюючи на майбутнє України!

- І насамкінець, Ваші побажання молоді України.

- Кожна молода людина, незалежно від того, де живе і якою вона справою займається, має шанс змінити країну на краще. Для цього потрібно бути активним і єднатися для захисту своїх інтересів. Сьогодні в Україні діють 125 всеукраїнських і понад 4000 місцевих молодіжних і дитячих громадських організацій. Треба, щоб громада почула про кожну з них. Бажаю молодим людям працювати так, щоб люди мали підстави дякувати їм. Якщо їхня робота матиме відчутний результат, впевнений – вони зможуть розраховувати на підтримку не лише держави, а й місцевого бізнесу чи благодійних фондів.
Вірю у сили української молоді, у її щасливу долю і майбутнє. Щастя вам і успіху. Слава Україні!

Довідка від МП:

Івченко Володимир Михайлович
Народився 8 грудня 1977 року в м.Київ.
2005 р. - виконавчий директор ВМГО Асоціація трудових об'єднань молоді України.
Нагороджений почесною грамотою і подякою Київського міського голови.
Захоплюється футболом.


Bookmark and Share