Громадські організації Чернігова підписали угоду про спільний моніторинг виборів Чернігівського міського голови


Звернення коаліції громадських позапартійних організацій міста Чернігова "Чернігівський монітор" до громадськості міста: "Ми, Чернігівські міські громадські організації "Євроклуб", "Молодіжний інформаційний центр", "Чернігівське регіональне інформаційно-аналітичне бюро", представництво громадянської ініціативи "Знаю" та громадянська мережа "Опора" оголошуємо про створення коаліції громадських організацій для моніторингу органів влади та майбутньої кампанії з виборів міського голови Чернігова".

Головна мета коаліції - забезпечити прозорість дій та рішень регіональної влади, які будуть стосуватися виборчих перегонів. Причому моніторингом буде охоплено не лише діяльність чернігівської міської ради та міськвиконкому, але і обласної ради та обласної державної адміністрації.

Моніторингом охопить заяви, звернення, передвиборчу агітацію, виступи, дії та бездіяльність посадових осіб, можливі спроби адміністративного втручання у виборчі перегони. Особлива увага моніторингу буде приділена роботі мас-медіа, різним формам залучення молоді до виборчих процесів, обіцянкам кандидатів на посаду міського голови.

Зі свого боку коаліція надає можливість будь-якому кандидату, політичній партії, громадській організації оприлюднити власну думку щодо майбутніх чернігівських виборів у своєму прес-центрі, який знаходиться за адресою: Чернігів, вул. Кирпоноса, 12.

У день виборів прес-центр буде працювати в режимі он-лайн до оприлюднення офіційних результатів.

Для вільного доступу до інформації та на заходи всі учасники будуть мати журналістські посвідчення офіційно зареєстрованого інформаційно-аналітичного журналу "Чернігівський монітор". Саме на шпальтах цього журналу буде міститися інформація про результати дослідження та діяльність коаліції.

Коаліція запрошує до співпраці позапартійні громадські організації.

Відповідальні за проведення акції:

Юрій Ткач, ЧМГО "Євроклуб".

Ірина Шевченко, ЧММГО "Молодіжний інформаційний центр".

Юрій Паперний, ЧГО "Чернігівське регіональне інформаційно-аналітичне бюро".

Оксана Стельмах, Представництво громадянської ініціативи "Знаю".

Олександр Ломако, Громадянська мережа "Опора".Bookmark and Share