Звернення до Міністра освіти і науки України


Така суперечлива інформація свідчить про неузгодженість дій посадовців, до сфери обов’язків яких належить, зокрема, піклування про студентську молодь. Кілька інформаційних повідомлень, які суперечать один одному, не дають відповіді на запитання: що буде зі студентськими пільгами на проїзд в поїздах?

Водночас, нез’ясованість ситуації викликає занепокоєння студентів. Багато з них зверталося до Громадянської мережі ОПОРА із проханням пролити бодай якесь світло на обставини, пов’язані з можливістю скасування їх пільг на проїзд. Адже пільги на залізниці – це можливість не тільки частіше бувати вдома для студентів, які навчаються в інших містах, а й подорожувати по Україні, розширювати власний кругозір, культурно та духовно збагачуватися тощо.

Просимо Вас роз’яснити ситуацію, викликану суперечливими повідомленнями про можливе скасування пільгового проїзду на залізничному транспорті для студентства.

Ми переконані, що саме міністерство освіти та науки в першу чергу повинно піклуватися та захищати права студентів. Пільги на залізничний проїзд належать до найбільш необхідних потреб студентської молоді. У зв’язку з цим Громадянська Мережа „ОПОРА” звертається до Вас із вимогою негайного роз’яснення даної ситуації, а також якнайшвидшого втручання в справу захисту студентських прав. У разі відсутності Вашої реакції, ОПОРА залишає за собою право підтримати протести студентів.

Bookmark and Share