Уряд не позбавлятиме дітей та школярів права на пільговий проїзд — Міністр транспорту та зв'язку України Микола Рудьковський


Міністерство транспорту та зв'язку України буде забезпечувати всі соціальні гарантії для громадян – у тому числі для молоді та школярів - але Міністерство фінансів та інші Міністерства мають внесли пропозиції з необхідної кількості фінансування. „Всі програми, які заплановані, будуть виконуватися, - запевнив Міністр транспорту та зв'язку України Микола Рудьковський. - Ви самі бачите, що залізниця прикладає всіх зусиль для покращення якості перевезень та надання можливість молоді вчасно та зручно діставатися до своїх міст навчання”.

Проблема полягає в тому, що Укрзалізниця надає послуги з пільгового перевезення пасажирів залізничним транспортом, але відшкодування за це отримує не в повному обсязі. Якщо об’єктивно оцінювати, то на даний час борг Міністерств перед господарюючим суб’єктом становить 140 млн. гривень.

Уряд, в першу чергу, ставить перед собою завдання наблизити інфраструктуру до споживача, зазначив Міністр транспорту та зв'язку України Микола Рудьковський. Завдання фінансистів полягають в необхідності забезпечити виплату всіх компенсацій. „Сьогодні залізниця більше 2,5 млрд.. дотує із транспортних перевезень вантажів на перевезення пасажирів, не скорочуючи соціальні програми – це той внесок, який залізничники роблять задля покращення якості життя школярів, молоді та всіх громадян України”.

Микола Рудьковський підкреслив, що Міністерство транспорту та зв'язку України не закриватиме очі на питання пільгових перевезень пасажирів залізничним транспортом. За його словами, перший віце-прем’єр, Міністр фінансів Микола Азаров з розумінням ставиться до необхідності збереження пільг за певними категоріями громадян і вже провів на цю тему робочу нараду.

„Ми розв’яжемо дане питання – і це ніяк не відіб’ється на дітлахах чи студентах. Міністерство транспорту та зв'язку України розробляє й інші програми, які дадуть можливість вирішити питання перевезення молоді та пасажирів взагалі”, - підкреслив Микола Рудьковський.Bookmark and Share