Символіку українських рок-гуртів можна придбати у Києві


Відділ “Рідна мода” відкрився зовсім недавно, але вже встиг звернути на себе увагу. Адже тут продаються речі, які дуже важко (або взагалі неможливо) знайти в іншому місці.

Основна ідея відділу – пошук сучасного українського молодіжного стилю, який би поєднував у собі модні тенденції, новітні матеріали, передові технології, вдалі винаходи з традицією, що існує на нашій землі протягом тисячоліть – від трипільської цивілізації через кіммерійців, сарматів, скіфів, антів, русичів, козаків до сьогодення.

А один з розділів цього відділу – це футболки з символікою українських рок-гуртів. На сьогодні (15 вересня) у відділі є футболки гуртів “Борщ”, “Гайдамаки”, “Кому вниz”, “ОтVінта”, “Тартак”, “Тінь сонця”, “Фліт”. Ще кілька відомих гуртів пообіцяли надати свої футболки протягом найближчих днів. А деякі гурти, що не звертали раніше уваги на таку форму свого пі-ару, узнавши про існування подібного відділу, вирішили також випустити власний “рок-одяг”.

Отже, як знайти “Рідну моду”:

Адреса: Київ. вул. Вереснева, 3. 2-й поверх

Проїзд: трамвай 22 від ст. метро “Чернігівська”, маршрутка 22 від ст. метро “Чернігівська”, маршрутка 503 від ст. метро “Лівобережна”, маршрутка 422 від ст. метро “Дружби народів”, маршрутка 500 від Контрактової площі, автобус 51 від Контрактової площі, маршрутка 513 (25+8) від ст. метро “Позняки”,

Зупинка “ДарМаш” (через одну після Дарницького ринку). Транспорт йде по вулиці Бориспільській, а вул. Вереснева – це коротенька вуличка-тупичок, що впирається у Бориспільську. На цій вуличці є супермаркет “Фуршет”. Треба піднятись на другий поверх. Там одразу можна знайти відділ “Рідна мода” – він єдиний на поверсі прикрашений українськими рушниками. Відділ працює щодня від 11:30 до 19:30.

Українські рок-гурти, які хочуть, щоб їхні футболки також були наявні у відділі, можуть зв’язатись з “Рідною модою” через електронну пошту sinara@zeos.net

Bookmark and Share