Кращий студент Волині 2006


На Рівненщині є велика кількість обдарованої молоді, яка не зважаючи на свій молодий вік вже досягла значних здобутків. Така молодь потребує визнання та підтримки, впевненості у своїй необхідності для громади та країни. Саме тому, вперше Волинська та Рівненська області проводять спільний проект для активної та обдарованої молоді – «Студент року 2006». Основна мета конкурсу полягає у створенні умов для формування сучасної молодої еліти та забезпечення реалізації талантів і здібностей студентської молоді.
У Волинській області конкурс «Студент року 2006» відбувається вже сьомий рік поспіль, що зарекомендувало його як один з найефективніших засобів оцінки освітнього та творчого рівня розвитку молоді регіону. Вперше цього року одним із організаторів та учасником проекту стала і Рівненська область. Враховуючи важливість та масштабність проекту, реалізацію проекту в Рівненській області взяла на себе «Фундація Регіональних Ініціатив». Якісне проведення подібних проектів забезпечить визнання та утвердження молодої еліти в своїх територіальних громадах, що в майбутньому дасть їй змогу повністю реалізувати свої таланти та розкрити потенціал. Стотисячний бюджет та поширення на два регіони привертає до конкурсу особливу увагу влади та великого бізнесу, які вбачають у переможцях гідну кадрову зміну.
Минулого року учасниками конкурсу стали понад 400 студентів. Організатори планують збільшити кількість учасників в декілька разів за рахунок залучення рівненських студентів. В фінал потрапляє три переможці з кожної номінації, один з яких стане лауреатом. Переможці отримають золоті злитки найвищої проби та стипендію міського голови Рівного чи Луцької міської ради, що ще більше заохотить молодь до подальшого розвитку та праці.Bookmark and Share