Янукович-молодший готується дізнатися про "запах жінки"


Він виглядав так само, як і у Верховній Раді. Єдина різниця – на його піджаку був відсутній депутатський значок.

Поки його супроводжуючий замовляв потрібні диски, Янукович-молодший розповів, що звільнився з роботи раніше, а не о 10 вечора, і вирішив на вільний вечір придбати собі деякі фільми. Він пожалівся, що найулюбленіших не знайшов. Однак із десяток стрічок таки знайшов.

Віктор-молодший дещо переймався, щоб усі DVD були якісними. Він поскаржився, що були випадки, коли йому діставалися диски із поганими записами.

Депутат також поділився, що не лише любить дивитися "гарні фільми", а ще й полюбляє їх дарувати.

На запитання, що ж він подарував своєму однопартійцю Ринату Ахметову, який відзначав у четвер сорокарічний ювілей, Віктор відповів: "Поки що нічого. Я намагався йому зателефонувати, щоб привітати, але не додзвонився", - поcкаржився він.

Віктор Вікторович також зізнався, що все ж таки готує для ювіляра подарунок. Однак він поки не придумав, який саме, але точно знає, що подарує його особисто, а не від "родини". Мабуть, Янукович-батько даруватиме свій презент окремо.

На питання, що він дарував Ахметову минулого разу, Віктор усміхнувся, але спочатку не захотів відповідати. Однак згодом сказав:

"Таким особам важко підібрати подарунок. Він (Ахметов) любить дві речі – годинники та предмети мистецтва. На такий годинник, який йому подобається, грошей поки не вистачає, тому я подарував йому бронзову статуетку". "Це був морський полководець", - додав він.

При цьому виявилось, що і сам Віктор Вікторович Янукович полюбляє такі речі і має вдома декілька статуеток "на морську тематику". "Сам собі не купую, в основному, дарують", - поділився він.

Поки ми розмовляли, помічники депутата завершили придбання дисків, які, до речі, коштують від 50 до 80 гривень.

У пакеті опинилися в основному досить сумні стрічки: "Запах жінки", "Леон-Кілер", "Армагеддон", "Достукатись до небес", "Колір гріха", "Кінг Конг" та деякі інші.

Схоже, що у розпал коаліційних та бюджетних баталій у Януковича-молодшого досить меланхолійний настрій, характерний для осені.

Bookmark and Share