Виступ проти Волинської прокуратури


6 червня 2005 року у Луцьку навпроти будівлі Прокуратури Волинської області було виставлено наметове містечко з метою: «Відставка обласного Прокурора Андрія Гіля».
Комітет Національного Порятунку «Пора» розбили намети та виставили інформаційні пости. Метою акції є привернення уваги громадськості міста та області до проблеми доцільності перебування Андрія Гіля на посаді прокурора Волинської області.
Представники Національного Альянсу вважають, що Прокурор не має підстав, обіймати дану посаду, оскільки не виконав жодних вимог волинян: не покарані винні за порушення виборчого законодавства в період президентської кампанії, стоять на місці справи пов’язані з незаконним розмитненням автомобілів, нищенням лісових ресурсів та багато інших. Тим часом, пан Гіль надсилає відписки про «закриття справ за відсутністю складу злочину».
Акція набирає систематизованого характеру. Від сьогодні намети стоятимуть безстроково, аж до виконання кінцевого результату – відставка Андрія Гіля. Протестні акції будуть насиченими та різноманітними, а в разі потреби, волинська делегація перенесе ці заходи і до Києва.
Наразі, проводиться інформаційна кампанію серед перехожих – тут поширюється інформація стосовно претензій до Прокурора. А найближчим часом на інформаційних стендах буде розміщена конкретна інформація по конкретних акції, фактах, що свідчать про бездіяльність волинської прокуратури.

Лишневець Тетяна
тел. +38-097-963-58-01
Волинська обласна організація
вул. Ярощука, 10 м.Луцьк Україна 43 000
тел/ +38(03322) 2-70-95
e-mail: volyn@national.org.ua

Bookmark and Share